• Таланти Уманщини мандрували шевченківськими стежками

    З метою реалізації районних заходів із підготовки та проведення Року дитячої творчості та відзначення 200-річчя з Дня народження Тараса Шевченка на території Уманщини, днями, за сприяння голови райдержадміністрації Анатолія Петренка, було організовано цікавий та пізнавальний екскурс шевченківськими місцями. В ньому взяло участь 49 представників талановитої та обдарованої учнівської молоді району, зокрема, переможці обласних олімпіад, обласного етапу конкурсу «Грайлива веселка», а також конкурсу-захисту МАН.

    Організатори поїздки мали за мету детально ознайомити дітей з батьківщиною Великого Кобзаря, заохотити їх докладніше вивчати творчість знаменитого земляка.

    Шлях юних мандрівників проліг селами Шевченкове та Моринці, де школярів гостинно зустрічав директор місцевого музею Олександр Комаленко, який провів учнів стежками, де в дитячі роки босоніж бігав малий Тарас.

    Подорож справила на юних уманчан незабутні враження. Тож додому діти поверталися в гарному настрої та з новими творчими задумами.

    Схожі новини