• Свято вулиці Шевченка відзначило село Громи

  Свято вулиці Шевченка відзначило село Громи

   
   З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України В. Ф. Януковича, за ініціативи та підтримки голови Уманської райдержадміністрації Анатолія Петренка, 27 жовтня в с.Громи по вулиці Шевченка проведено свято до 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка. Жителів вулиці та гостей вітав сільський голова Володимир Молоченко. Своїми виступами свято продовжили учні школи, які декламували вірші Шевченка: «Минають дні минають ночі» (Аня Ткачук), «Мені тринадцятий минало», «Заповіт» (Дмитро Гаврилюк), «Катерина» (Яна Міняйло), «Тече вода в сине море» (Наталія Ярова).
  Сьогодні на вулиці Шевченка проживає 31 особа у 34 дворах. Звичайно, окрасою вулиці є діти, серед яких наймолодші жителі вулиці: Ядак Артем і Дар'я Антоненко, який, в день свята вітали подарунками та піснею «Моя країна», у виконанні Насті Шалацької та Христини Фурти.
  Не залишились без уваги і старожили вулиці: Марія Зрайченко, Пелагея Запорожець, яких також привітали подарунками та піснею «Дорога додому» у виконанні Світлани Молоченко. Мазуренко Діма декламував вірш «До тебе рідна земле я лечу». Також, на вулиці Шевченка вітали і ветеранів праці: Марію Гніденко, Євгенію Червонюк, Марію Зрайченко, Пелагею Запорожець, Олександру Михайлову, Миколу Михайлова.
  Вулиця Шевченка гордиться своїми майстрами – гончарами. На ній проживали Григорій Червонюк та Павло Грушовенко. Також, були представлені роботи династії Червонюків - Олесанра Григоровича та внука Олександра. Вітали і майстриню-вишивальницю Світлану Грушовенко, її роботи були представлені на багатьох районних святах. В дарунок для них звучала пісня «Лелека» (Настя Шалацька) та вірш «Рідний край» (Діма Мазуренко).
   

  Свято вулиці Шевченка відзначило село Громи

   

  В честь 200 - річчя з дня народження Тараса Шевченка, учасниками свята було висаджено кущ калини, яка є символом України. Напередодні, членами комісії був проведений огляд і визначений кращий двір - це двір Євгенії Червонюк, їй було вручено подарунок і прозвучала пісня «Це моя земля», у виконанні Христини Фурти та Насті Шалацької.
  По завершенню свята всіх присутніх пригощали солодощами та узваром.

  Схожі новини