• Творчі змагання сільських закладів культури тривають

  Творчі змагання сільських закладів культури тривають

   
   
  Незабаром Уманський район буде показувати на обласному рівні, як шанують та пам’ятають в їхньому краї Великого Кобзаря, які таланти мають на своїй землі, чим славляться й гордяться. А тому, готуючись до творчого звіту, присвяченому 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка та 60-річчя утворення Черкащини, в рамках обласного фестивалю народної творчості, в Уманському районі хвилею котяться від села і до села творчі змагання.
  Яскраво та колоритно виступили колективи сіл Пугачівка, Косенівка, Дмитрушки, Танське та Старі Бабани на творчих змаганнях 25 жовтня.
  До початку концерту у фойє Старобабанівського СБК глядачі переглянули виставку робіт майстрів декоративно – прикладного мистецтва. Роботи в техніці «Квілінг», вишивка, роботи зі стрічок та бісеру, різьба по дереву захопили всіх присутніх.
   

  Творчі змагання сільських закладів культури тривають

   
  Щирими оплесками обдарували глядачі дитячі ансамблі з сіл Пугачівка та Косенівка. До вподоби прийшовся виступ і фольклорних колективів з Танського, Косенівки. Пісні ансамблю «Родичі » з Дмитрушок та чоловічого квартету з Старих Бабанів підспівував увесь зал.


  Продемонстрували своє вокальне мистецтво і юні солісти з цих сіл.
  На завершення концерту композицію «Танок душ» показав хореографічний колектив Старобабанівського СБК, під керівництвом Діани Адаменко.
  Творчі змагання в с. Піківець відбулись 26 жовтня, на якому продемонстрували свою творчість фольклорні колективи сіл Гереженівка та Піківець. Також, виступили дуети та солісти. Звучали на святі твори Великого Кобзаря.
  Не обійшлося і без частування – під жартівливу пісню «Вареники», яку виконав Гереженівський вокальний ансамбль, глядачі поласували смачними варениками.

   

  Творчі змагання сільських закладів культури тривають

   

  На виставці у холі закладу культури жителі села та гості святкового дійства мали прекрасну можливість переконатися у глибині таланту майстрів Гереженівки та Піківця. Прекрасні рушники, серветки, скатертини, картини - у їхніх роботах частинки щедрої і творчої душі жителів району.

   

   

  Творчі змагання сільських закладів культури тривають

   

   

  Схожі новини