• Новина з категорії: Анонси

  Оголошення

  Оголошення

  Уманська районна державна адміністрація оголошує конкурс з визначення підприємства (організації), що здійснюватиме функції робочого органу для підготовки матеріалів при проведенні засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району.

  Основні умови конкурсу:

  Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України ,,Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 03грудня2008 року № 1081 ,,Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”.

  Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах підприємства (організації), яке спроможне забезпечити належну якість організації і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району (далі – конкурс).

  Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою претендента.

  Документи для участі в конкурсі подаються претендентом у закритому конверті.

  Документи на конкурс приймаються до 15.00 24.02.2014 року у конверті, на якому зазначаються назва претендента і адреса, з поміткою ,,Заява на участь у конкурсі з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу”, за адресою: 20300, м.Умань, пл.Леніна, 1, управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, кім. 208.

  Документи, які надійшли для участі в конкурсі після встановленого строку, не розглядаються.

  Для участі у конкурсі підприємство (організація) подає комітетові з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району (далі – конкурсний комітет), такі документи:

  заяву на участь у конкурсі згідно із встановленою формою;

  копії документів, що підтверджують досвід роботи підприємства (організації) не менше як три роки з питань організації пасажирських перевезень;

  копії документів, що підтверджують наявність у підприємства (організації) фахівців у галузі автомобільного транспорту;

  копії документів, що підтверджують наявність у підприємства матеріально-технічного забезпечення.

  Копії документів, повинні бути завірені підприємством (організацією) в установленому законодавством порядку.

  У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), що мають фахівців та досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень.

  Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які:

  надають послуги з перевезень;

  провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов’язану з наданням послуг з перевезень;

  представляють інтереси окремих автомобільних перевізників;

  подали для участі у конкурсі документацію, оформлену неналежним чином або таку, що містить неправдиву інформацію.

  Перелік документів та заяву можна отримати за адресою: м.Умань, пл.Леніна, 1, кім. 208 або на офіційному веб-сайті райдержадміністрації www.umanrda.gov.ua .

  Засідання конкурсного комітету з питань визначення переможця підприємства (організації) для здійснення функції робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів у районі, на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району відбудеться 25.02.2014 року о 10.00 за адресою: м.Умань, пл.Леніна, 1.

  Телефон для довідок: (04744) 3-80-25.

  Заява на конкурс.doc [26.5 Kb] (cкачувань: 9)

  Схожі новини