• Новина з категорії: Новини

  На Черкащині очікується похолодання і навіть мокрий сніг

  На Черкащині очікується похолодання і навіть мокрий сніг


  Вже більше тижня на Черкащині утримується сонячна, суха, вітряна та аномально тепла погода, що підвищило ризик пожежної небезпеки: місцями можуть горіти сухі комиші та трава. Про це інформує начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань. Температурний фон – на 6-7º вище кліматичної норми, що відповідає початку квітня.
  За прогнозом, 15 березня збережеться не властива для цього періоду тепла та суха погода з денними температурами +13-18°.
  З 16 березня на погоду Черкащини впливатимуть атмосферні фронти атлантичних циклонів, тому її характер істотно зміниться: часом пройдуть невеликі опади у вигляді мокрого снігу та дощу, очікуються пориви вітру до 15-20 м/с.
  До 22 березня передбачено нестійку погоду з періодичними дощами. Денні температури в цей період не перевищуватимуть 3-8° тепла, вночі – невеликі морози.
  Надалі прогнозується підвищення температури: вночі до 1-7° тепла, вдень до 8-14° із позначкою «плюс»; опади припиняться.
  Такі зміни характеру погоди призупинять просихання ґрунту, що може розтягнути у часі сівбу. Аграріям, дачникам та городникам варто провести заходи зі збереження вологи в ґрунті.

  Схожі новини