• Новина з категорії: Новини

  Уманщиною мандрують Шевченкові березнини

  І знову свято…І знову линуть до нас думи геніального українського поета. Традиційно, український народ звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.
  Оскільки в державній галузі культури 2014 рік проголошено роком Пророка, Генія та Батька Українського народу Тараса Григоровича, в рамках відзначення загальнодержавного свята, зокрема, 200 - річчя з дня Народження поета, логічно, що селами Уманщини мандрують Шевченкові березнини. По особливому цікаво і насичено Шевченкові дні пройшли в селі Ладижинка, де, на базі сільської бібліотеки, було проведено низку святкових заходів.

  Уманщиною мандрують Шевченкові березнини


  Розпочалося святкове дійство з декламації творів митця учнями 1-8 класів місцевої загальноосвітньої школи. Організаторами заходу виступили працівники центральної районної бібліотеки, спільно з Ладижинською ЗОШ та сільською бібліотекою.
  Діти по черзі, з величезним задоволення читали улюблені вірші Шевченка, за що, в знак безмежної подяки, отримали бурхливі оплески глядачів.
  Переможці конкурсу були нагороджені Дипломами та Грамотами.

  Уманщиною мандрують Шевченкові березнини


  Кульмінаційним моментом зустрічі юних читців - декламаторів стали чарівні звуки бандури, яка, здавалося, сама промовляла до присутніх в умілих руках Лариси Шабаліної.
  Наступним етапом зустрічі стала літературно – музична година «Вічний, як народ», під час якої учасники зібрання мали змогу переглянути відео - презентацію про життя та творчість великого Кобзаря, ознайомитися з його мистецькою спадщиною.
  Відкрити для гостей свята багатогранну постать поета допомогла книжкова виставка «Незгасний світоч України», що демнструвала твори геніального поета і розповіді про нього.
  Крім того, з наймолодшими читачами - вихованцями дитячого садочка «Зірочка», працівники бібліотечної філії провели віртуальну мандрівку, що стартувала під назвою: «Тарас Шевченко. Казки картинної галереї».
  Мандруючи в казковому світі картин, разом з тітонькою Совою, діти мали можливість дізнатись про Шевченка, як художника, портретиста та пейзажиста.
  У сучасному житті творчість Шевченка стала невід’ємною часткою духовного життя народів світу. Тож. Хай завжди наші душі зігріває Шевченкове слово.
  Минатимуть роки, змінюватимуться покоління та твори великого Кобзаря завжди будуть новими і актуальними.

  Схожі новини