• Новина з категорії: Новини

  Сума коштів, перерахованих на підтримку Української армії, перевищила 51 мільйон гривень

  Сума коштів, перерахованих на підтримку Української армії, перевищила 51 мільйон гривень


  Як повідомляють у Міністерстві оборони України, станом на 27 березня на рахунки Міністерства в рамках акції «Підтримай Українську армію» надійшло вже більше 51 мільйона гривень від юридичних і фізичних осіб в якості допомоги Збройним Силам України.
  З цієї суми 48 мільйонів 699 тисяч гривень – грошові перекази на матеріально-технічне забезпечення, решта – на медичні потреби армії. Зокрема, за допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер 565 для українських військових перераховано 10 мільйонів 838,9 тисяч гривень.
  Крім того, на рахунки Міноборони надійшло 13,8 тисяч доларів США та 16,3 тисяч євро. Після обов’язкового продажу іноземної валюти (50 % від загальної суми, за вимогою Нацбанку), залишок цих коштів на рахунках Міністерства оборони України склав 6,9 тисяч доларів США (гривневий еквівалент – 71,1 тисяч) та 8,15 тисяч євро (гривневий еквівалент – 118,5 тисяч).
  Фінансова допомога продовжує надходити до Міністерства заради підвищення боєготовності вітчизняних Збройних Сил та зміцнення обороноздатності держави.

  Схожі новини

  • #1
  • 17 травня 2014 22:56
  • Автор: Xyed
  Three's nothing like the relief of finding what you're looking for.