• Новина з категорії: Новини

  На Уманщині триває акція «Випускник»

  Щорічно перед молодими людьми, які закінчують загальноосвітні навчальні заклади, наступає пора складного вибору – як обрати свою професію?
  Більша частина молодих людей, звісно, орієнтуються на вступ до вищих навчальних закладів. Але, не дивлячись на це, життя вносить свої корективи, адже на ринку праці, насамперед, потрібні фахівці, що мають робітничу професію – токаря, кухаря, будівельника, тощо.
  За статистичними даними, в шкільному віці молодь не дуже добре орієнтується в світі професій і може обрати для себе справу свого життя або «за компанію» або ж під тиском батьків. Тому, спеціалісти Уманського районного центру зайнятості, спільно з працівниками районного відділу освіти та відділу у справах сім'ї, молоді та спорту, в рамках районної акції «Випускник», проводять відповідні профорієнтаційні заходи, метою яких є ознайомлення молоді з світом професій, вибір подальшої професійної діяльності з урахуванням того, на що здатна молода людина і чого бажає, а також, враховуючи потреби суспільства в забезпеченні професійними кадрами.
  З цією метою, нещодавно на Уманщині відбувся саме один з таких заходів.
  В профорієнтаційному конкурсі «Професійний вибір майбутнього» прийняли участь команди сільських загальноосвітніх навчальних закладів. Учні продемонстрували відмінну підготовку і знання у вибраних для висвітлення професіях.

  На Уманщині триває акція «Випускник»


  На Уманщині триває акція «Випускник»


  За результатами конкурсу, на думку кваліфікованого журі, всі команди - учасники виявилися гідними перемоги, тому й були відзначені символічними подарунками, за сприяння Державної служби зайнятості.

  Схожі новини