• Новина з категорії: Новини

  Влада Уманщини за здоровий спосіб життя

  Нещодавно під головуванням в.о. голови Уманської райдержадміністрації Олега Кожем’яка, згідно окремого графіку, відбулася розширена координаційна нарада, до участі у роботі якої було залучено працівників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, правоохоронних органів, на чолі з начальником районного відділу УМВС України в Черкаській області Олександром Мельником, а також представників торгівельної мережі, розташованої на території сіл регіону.
  Метою зібрання стало вирішення ряду проблемних питань щодо заборони цілодобового продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв на території населених пунктів, з метою усунення порушень громадського порядку у нічний час та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, обмеження шкідливого впливу споживання алкогольних напоїв на здоров’я населення, а також робота загону самоохорони.
  У ході зустрічі проведено аналіз роботи торгівельної мережі, на відповідність здійснення діяльності, згідно затверджених правил Торгівлі.
  Усі запрошені мали змогу висловити власну думку та внести пропозиції за для вирішення цього проблемного питання.
  Звертаючись до присутніх, Олег Михайлович підкреслив, що контролювати виникнення порушень громадського спокою, також спричинених вживанням спиртних напоїв – це робота представників правоохоронних органів та загону самоохорони сіл, але, лише завдяки тісній співпраці між представниками органів та самосвідомої громадськості, можливе досягнення повноцінних позитивних результатів.

  Влада Уманщини за здоровий спосіб життя


  За підсумками наради було прийнято рішення щодо належного контролю за дотриманням режиму роботи та продажу алкогольних і слабоалкогольних напоїв у закладах торгівлі з боку працівників міліції відповідно до ст. 10 п. 26 Закону України «Про міліцію», впорядкування роботи закладів торгівлі у вечірній та нічний час, зокрема, заборонити реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв у стаціонарних об’єктах торгівлі та малих архітектурних формах, окрім закладів ресторанного господарства, після 22.00 і зобов’язати керівників торговельних підприємств дотримуватися графіків; інформувати покупців про прийняте виконавчим комітетом рішення. Власникам торговельних підприємств звернути увагу на недопустимість продажу алкоголю неповнолітнім.

  Схожі новини