• Новина з категорії: Новини

  Влада Уманщини привітала з Великоднем мешканців Рижавського стаціонару

  Великдень – найбільш шановане християнське свято, відзначаючи яке, люди звертаються з надіями та сподіваннями до Бога. Це день очищення, примирення, надій, виконання Божих заповідей, які не втратили своєї актуальності у сучасному світі.
  Особливим цей день є для мешканці Рижавського стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району. Адже, напередодні та в день свята, за доброю традицією, в закладі проходять Дні відкритих дверей, яких одинокі люди з нетерпінням чекають.
  Отож і цьогоріч, в переддень Воскресіння Христового, делегація представників районної влади, у складі: керівника апарату Уманської райдержадміністрації Інни Миронової, заступника голови районної ради Валентини Швець, директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району Наталії Кицик, сільського голови села Рижавка Віктора Бондарука, відвідала Рижавське стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району, аби привітати його мешканців, серед яких ветерани Великої Вітчизняної війни та учасники бойових дій, з наступаючим святом.

  Влада Уманщини привітала з Великоднем мешканців Рижавського стаціонару


  Влада Уманщини привітала з Великоднем мешканців Рижавського стаціонару


  По справжньому домашня атмосфера затишку, що панує в даній установі, завдяки зусиллям робочого колективу, як завжди приємно вразила гостей.
  Потішила око і прилегла територія навколо закладу, де, у рамках проведення двомісячника по благоустрою, руками працівників трудового колективу наведено належний санітарний стан.
  Мешканці стаціонарного відділення радісно зустрічали гостей, зібравшись у невеличкій гостинній кімнаті, залитій сонячним промінням.
  Представники районної влади побажали присутнім міцного здоров’я, Божого благословення та надійного Ангела – Охоронця та вручити традиційні пасхальні атрибути – різнобарвні писанки, крашанки, запашні паски, та солодощі.
  Сльози радості бриніли на очах стареньких, коли вони отримували гостинці. В свою чергу пенсіонери висловили щиру та безмежну подяку за підтримку та піклування з боку районної влади.

  Влада Уманщини привітала з Великоднем мешканців Рижавського стаціонару


  Серед мешканців стаціонару є й такі, котрі прикуті до ліжок, з цієї причини вони не зустрічали разом з усіма гостей у холі, тому представники районної влади пройшли до їхніх кімнат та кожного особисто привітали з наступаючим свято Великодня.

  Схожі новини