• Новина з категорії: Новини

  Уманщина готова до проведення оздоровчого періоду 2014 року

  З метою організації змістовного дозвілля і відпочинку дітей, зміцнення їх здоров'я в Уманській райдержадміністрації прийнято розпорядження та розроблені заходи, згідно яких оздоровчий період планується провести максимально корисно і цікаво для дітей.
  З 2 червня 2014 року розпочнуть роботу 60 пришкільних таборів з денним перебуванням при всіх школах, у яких планується охопити відпочинком 2660 дітей (58 % від загальної кількості дітей шкільного віку), з них 1320 дітей пільгових категорій.
  З 12 по 20 травня 2014 року було проведено перевірку готовності пришкільних таборів до роботи в літній період.
  На забезпечення виконання даного завдання була націлена координаційна нарада 28 травня, яку провела заступник голови райдержадміністрації Вікторія Бабич, за участю усіх структур району, причетних до роботи з дітьми, на якій було підведено підсумки щодо готовності таборів, особливо щодо дотримання вимог санітарного законодавства.

  Уманщина готова до проведення оздоровчого періоду 2014 року


  Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Наталія Станіславчук доповіла, що оздоровлення планується в державному підприємстві “Український дитячий центр “Молода гвардія” та на березі Азовського моря. Так, з 20 квітня по 10 травня 2014 року 5 дітей пільгових категорій оздоровлювались у державному підприємстві “Український дитячий центр “Молода гвардія” в м. Одеса.
  Крім того, діти району мають змогу отримувати путівки через Уманську центральну районну лікарню, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, фонд соцстраху. Активно підключаться до оздоровчої кампанії профспілки працівників агропромислового комплексу, освіти, держустанов.
  Окрема увага була приділена забезпеченню оздоровлення та відпочинку дітей дошкільного віку, дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей-інвалідів, дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків, дітей, які знаходяться на диспансерному обліку в районній лікарні з приводу хронічних та неврологічних захворювань тощо.

  Схожі новини