• Новина з категорії: Новини

  День Народження України відзначили в Уманському районі

  24 серпня в Уманському районі відбулися заходи приурочені 23-й річниці Незалежності України, які відбулися в с. Родниківка.

  Біля сільського Будинку культури було розміщено виставкові експозиції кращих майстрів району, районної центральної бібліотеки та районного центру дитячої та юнацької творчості. В ній переплелися яскраві кольори нашої культури та доречно були відтінені найголовнішими відтінками – це блакитний та жовтий.

  День Народження України відзначили в Уманському районі

  Підчас виставки Надією Тульчинською, однією із засновників Народного руху на Уманщині, були вручені книги відомого історика Богдана Чорномаза учням – переможцям Бабанської ДМШ у конкурсі малюнків на тему «Герої небесної сотні». 

  За традицією учасників та гостей даного дійства пригощали короваєм, випеченим з урожаю 2014 року, який урочисто розрізали голова райдержадміністрації Ярослав Скус та голова райради Олександр Дячук.

  День Народження України відзначили в Уманському районі

  Після цього розпочався «Парад вишиванок», в якому взяли участь близько 650 жителів району. Старші люди, і навіть маленькі діточки були одягнуті у вишиванки, а в руках тримали українську символіку. Ще так ніколи гордо не майоріли національні прапори урочистої ходи в Уманському районі. 

  День Народження України відзначили в Уманському районі 

  Під гімн України, який виконували присутні та Дмитрушківський народний хор «Терниця» під керівництвом Михайла Хекала, біля погруддя Т.Г. Шевченка, розпочався урочистий мітинг. Лунали промови голови райради Олександра Дячука, Надії Тульчинської, а голова райдержадміністрації Ярослав Скус розпочав свій виступ з поеми Тараса Шевченка, вічного борця за долю українців та незалежну Україну. 

  Вже традицією стало виконання на згадку про загиблих на майдані та в зоні АТО, пісні «Пливе кача по Тисині», яку виконав народний ансамбль «Схід сонця». В пам'ять про загиблих земляків, борців за волю Матері - України Руда Наталія заспівала пісню «Мальви», від якої у присутніх були сльози на очах і під час якої були покладені квіти до погруддя Т. Г. Шевченка, пам’ятнику жертв політичних репресій та Обеліску Слави. На завершення мітингу працівниками культури району було виконано молитву за Україну, а під завершення пісні діти Родниківської ЗОШ випустили в небо 15 білих голубів в знак Миру у нашій рідній Батьківщині.

  День Народження України відзначили в Уманському районі

  Події в Україні  змінили всіх нас! Такої згуртованості народу в Україні ще не було. Ми зобов’язані жити чесно, бути принциповими і докласти всіх зусиль, щоб зміцнити єдність Україну. Тому гуртуватися маємо не довкола ненависті, а довкола любові, довкола вищої мети.

  Схожі новини