• Новина з категорії: Новини

  Всі заклади освіти Уманського району готові до нового навчального року та осінньо-зимового періоду

  Для своєчасної та якісної підготовки навчальних закладів району до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 навчального року розроблено план основних заходів і робіт, який затверджений головою райдержадміністрації та видано розпорядження голови райдержадміністрації № 184 від 06.08.2014 «Про перевірку готовності та прийом освітніх закладів району до нового 2014-2015 навчального року», згідно якого створено комісію по перевірці готовності та прийому освітніх закладів району до нового 2014-2015 навчального року. До складу комісії входили представники райдержадміністрації, районної ради, відділу освіти, Уманського міськрайонного управління ДержСЕС та управління ГУ МНС в Черкаській області.

  З 11.08.2014 по 19.08.2014 комісією перевірено готовність до роботи у новому навчальному році та осінньо-зимовому періоді 2014-2015 років 41 загальноосвітній, 19 дошкільних закладів, Рижавський МНВК, Бабанську та Ладижинську школи-інтернати. Спеціалізованою організацією проведено лабораторні випробування опору ізоляції проводів і кабелю та опір заземляючих пристроїв, на що у  2014 році витрачено кошти в сумі 18 тис. грн.

  З метою  своєчасної та якісної підготовки навчальних закладів району до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період протягом літнього періоду за рахунок залучених коштів  у всіх навчальних закладах району проводились поточні та косметичні  ремонтні роботи, вживалися заходи щодо зменшення витрат на енерго- та теплоносії. 

  Всі заклади освіти Уманського району готові до нового навчального року та осінньо-зимового періоду

  При підготовці до нового навчального року значна увага приділялася  виконанню комплексу заходів, спрямованих на належну організацію харчування дітей. Для покращення матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів протягом літнього періоду придбано:
  - посуд  (на суму 78,6 тис. грн.);
  - м’ясорубки (4,8 тис. грн.) ;
  - миючі ванни односекційні (5,1 тис. грн.).

  Станом на 19.08.2014 року навчальні заклади району 100 % забезпечені керівними і на 96 % педагогічними кадрами. У новому 2014-2015 навчальному році до роботи  приступлять 10 молодих спеціалістів. 

  Поточні ремонти проведено в усіх закладах освіти Уманського району. Капітальний ремонт  котельні проведено у Полянецькому ДНЗ. Перекриття покрівлі котельні в Дмитрушківському ДНЗ.

  Упорядковані всі території дошкільних навчальних закладів і дошкільних підрозділів НВК. Пофарбовані ігрові споруди на майданчиках. Оновлено ігрові майданчики в Дмитрушківському, Доброводівському,  Косенівському НВК. Обладнані фізкультурні майданчики.  

  Всі заклади освіти Уманського району готові до нового навчального року та осінньо-зимового періоду

  Пильна увага приділяється найменшим учням, які починають свої перші кроки у шкільному житті. Без турботливих рук і доброї душі вчителів початкової ланки першокласникам важко адаптуватись до дорослого шкільного життя. Належні умови для учнів 6-річного віку створені у всіх навчальних закладах району.  

  Придбано нові парти для учнів третіх класів в Кочубіївській, Паланській ЗОШ, Доброводівському НВК, оновлено парти в усіх початкових класах Оксанинської ЗОШ.

  В усіх загальноосвітніх навчальних закладах створено умови для учнів перших класів: наявні ігрові куточки у класних кімнатах, кімнати відпочинку для першокласників, які відвідують групи продовженого дня (16 кімнат). 

  Олена Мельничук, начальник відділу освіти, зазначила, що на сьогодні всі школи району готові прийняти дітей 1 вересня і перед кожним навчальним закладом, як завжди, стоїть питання: як зробити школу більш привабливою для учнів та їх батьків, як забезпечити навчання для учнів, а не учнів для навчання, як у  цілому поліпшити якість шкільної освіти? Адже основний критерій якості роботи школи – це навчальні досягнення її учнів, а вони у нас є.

  Схожі новини