• Новина з категорії: Новини

  «Служба кожного з нас у лавах Збройних Сил України потрібна всьому Українському народові…»

  20 серпня 2014 року відбулася зустріч педагогів Родниківської школи з учасниками АТО Олександром Таланом та Володимиром Кучеренком. Це перші родниківчани, які поповнили лави добровольців АТО.

  «Служба кожного з нас у лавах Збройних Сил України потрібна всьому Українському народові…»

  Талан Олександр народився 12 грудня 1982 р. Розпочав навчання у Родниківській середній школі у 1989 році. Закінчив 9 класів у 1998 році. Класним керівником та вчителем географії у нього була Наталія Бевз (нині – заступник директора з навчально-виховної роботи Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів).

  Продовжив навчання в одному з училищ м. Умань. Служив прикордонником в Криму. Повернувшись до рідної домівки, одружився, має доньку. Працював в охоронній службі Уманського національного університету, будівельником у м. Київ. У червні 2014 року пішов добровольцем в зону проведення антитерористичної операції на Сході держави.

  Кучеренко Володимир народився 31 липня1983 р. Розпочав навчання у Родниківській середній школі у 1989 році, закінчив 11 класів у 2000 році. Класним керівником була Марія Пічкур (зараз – на пенсії). Разом з Олександром Таланом служив прикордонником в Криму. У червні 2014 року також пішов добровольцем в зону АТО.

  Наразі хлопці несуть службу на заставі, що знаходиться в Луганській області. Олександр та Володимир на запитання вчителів відповідали лаконічно та коротко, адже вони дійсно патріоти своєї Батьківщини, тому що твердо переконані, що в цей важкий час для нашої держави їхнє місце саме в Армії.

  «Служба кожного з нас у лавах Збройних Сил України потрібна всьому Українському народові…»

  Олександр та Володимир вручили школі державний прапор України, який підтримував їхній бойовий дух під час виконання завдання за свободу та незалежність нашої Батьківщини.

  Схожі новини