• Новина з категорії: Новини

  Велика і благородна професія - учитель!

  29 серпня відділом освіти Уманської райдержадміністрації проведено пленарне засідання серпневої конференції педагогічних працівників району. На заході були присутні голова Уманської райдержадміністрації Ярослав Скус, голова районної ради Олександр Дячук, начальник відділу освіти Олена Мельничук, проректор з наукової роботи УДПУ ім. П. Тичини Олена Ярошинська, проректор з науково-педагогічної роботи із відокремленими структурними підрозділами УНУС Володимир Заморський, освітяни Уманського району та представники місцевих ЗМІ.

  Велика і благородна професія - учитель! 

  Учасників заходу гостинно зустрічав хол приміщення Управління Агропромислового розвитку, де розмістилася виставка, на якій було презентовано художні вироби та вироби декоративно – прикладного мистецтва, створені руками учнів навчально - виховних закладів району, підкріплені тематичними стендами, що містили фотоматеріали.

  Поступово, учасники та запрошені перемістилися до сесійної зали, де і розпочалася конференція педагогів Уманщини.

  Велика і благородна професія - учитель! 

  Під час зібрання освітянам району було представлено молодих колег - спеціалістів, котрі вирішили розпочати власний трудовий шлях в школах району. Усі педагоги – початківці є випускниками Уманського Державного педагогічного університету імені П.Г.Тичини, який і надалі забезпечує не тільки область педагогічними кадрами, але і всю Україну.

  Привітати молодих спеціалістів із офіційним запрошення до вступу в освітянську родину Уманщини, та вручити перші трудові книжки, було надано можливість начальнику відділу освіти райдержадміністрації Олені Мельничук. Звертаючись до учасників зустрічі, Олена Дмитрівна відзначила:

  «Педагогічний колектив району в цілому надзвичайно вирізняється висококваліфікованими спеціалістами, як молодшого, так і поважного віку. Уманщина безмежно пишається досягненнями своїх сивочолих педагогів, багато з яких на сьогоднішній день припинили викладацьку діяльність. Але педагог – це не лише професія, це покликання, стан душі. Саме тому педагоги – пенсіонери завжди з величезним задоволення співпрацюють з молодшими колегами, передаючи багаторічний досвід за для високої мети – навчання.

  Також, начальником відділу освіти було представлено доповідь «Про підсумки розвитку загальної середньої та дошкільної освіти району у 2013 – 2014 навчальному році та завдання педагогічних колективів на 2014 – 2015 навчальний рік», в якій йшлося про стан та перспективи розвитку освітянської галузі району, досягнення та проблеми, що турбують педагогічних працівників та керівників закладів освіти. Олена Мельничук зазначила, що освіта – це головна підвалина суспільства району, одне із найважливіших із земних благ.

  В свою чергу, голова райдержадміністрації Ярослав Скус також привітав початківців зі сходженням на педагогічний шлях Уманською землею та побажав міцного здоров’я, мудрості та терпіння, що, безперечно, знадобиться під час викладацької практики. Також Ярослав Володимирович звернувся з привітанням і до освітян, які вже довгий час, цілими родинами, за покликом своєї душі працюють на педагогічній ниві в Уманському районі.

  Велика і благородна професія - учитель!

  Велика і благородна професія - учитель!

  Ярослав Володимирович подякував педагогам району за їх благородну та натхненну працю, а також відзначив, що на сьогодні районна влада, незважаючи на складне становище в країні, зберегла мережу навчальних закладів, виплачує заробітну плату та кошти на оздоровлення вчителів.

  Забезпечення якісної та сучасної освіти одне із головних завдань району.

  Схожі новини