• Новина з категорії: Новини

  Черкаські меценати відправили батальйону "Черкаси" три автівки

  Броньований позашляховик "Ford" та ще дві повнопривідні вантажівки "ГАЗ-66" сьогодні з Соборної площі Черкас поїхали на передову. Черговий раз технічне підкріплення відправили для 14-ого батальйону територіальної оборони. А вже за тиждень у розпорядженні бійців БТО буде ще шість повнопривідних вантажівок.

  Частковим спонсором, який втілив у життя потреби черкаських військових, виступив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко. Він спільно з товариством "Нові напої" та місцевими громадами Маньківки й Умані віднайшов фінансову можливість для купівлі необхідної бійцям техніки. 

  Черкаські меценати відправили батальйону "Черкаси" три автівки

  – Як тільки батальйон дислокували з Одеської області в зону проведення антитерористичної операції перед нами стало питання повноцінного забезпечення їх технікою, – сказав Юрій Олегович. – Бойовий та моральний дух бійців на високому рівні, наш батальйон готовий виконувати всі покладені на них завдання. У нас є ким пишатися: командування того сектору, в якому знаходиться батальйон, робить на черкащан ставку. Тож наш обов’язок, тих, хто в тилу, – всіляко підтримати і допомогти нашим бійцям! 

  Власне, обласний керманич повідомив, що вчора разом з військовим комісаром навідався до батальйону й передав їм два авто УАЗ та ГАЗ-66, які були придбані коштом черкаських підприємців. Подаровані черкаському батальйону броньовані автівки допоможуть його бійцям не тільки впоратися з покладеними на них завданнями, а й деякою мірою врятувати життя. 

  Черкаські меценати відправили батальйону "Черкаси" три автівки

  – Для того, щоб впоратися з покладеними на батальйон завданнями, зокрема, здійснювати патрулювання захопленої бойовиками території, їм потрібно бути мобільними, при цьому для нас важливо – зберегти життя й здоров’я особового складу, – сказав обласний військовий комісар Євген Курбет. – Такі автомобілі допомагають і в цьому. Вони мають гарну прохідність та ступінь захисту. Під час несення служби в умовах, в яких опинилися черкащани, необхідно, аби солдати були захищені не тільки шоломами та бронежилетами, а й щоб був захищений під час виконання завдань. Незважаючи на те, що наші хлопці нині в складних умовах, вони тримаються і готові повернутися додому з перемогою. 

  Серед іншого, зазначив очільник області, військових до кінця наступного тижня повністю забезпечать теплими речима, термобілизною, резиновим взуттям та пічками для опалення.

  Черкаські меценати відправили батальйону "Черкаси" три автівки

  Схожі новини