• Новина з категорії: Новини

  «Центр Здорової Молоді» – остаточна перемога над залежністю

  Міжнародна Громадська Організація «Центр Здорової Молоді» більше 10 років займається проблемою алко- та наркозалежності – тяжкої хвороби, яка з’явилася у нашій країні в 90-ті роки ХХ століття. Проблема залежності так глибоко укорінилася в українське суспільство, що призвела до руйнування сім'ї, загибелі здорової і талановитої молоді. Щорічно в Україні тільки від наркоманії помирає близько 120 тис. осіб, середній вік яких становить 20-25 років. За час роботи представництва «ЦЗМ» відкрилися в 14 містах України, таких як Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Луганськ, Житомир, Львів, Чернігів, Вінниця, Миколаїв. Загалом працює 25 центрів реабілітації, тобто на сьогоднішній день близько 500 людей має можливість залишатися тверезими і соціально орієнтованими людьми. Результати нашої роботи: загальна кількість осіб, що перебувають у стійкій ремісії від 6 місяців до 1 року - понад 350 осіб, від 1 року до 3-х років - близько 600 осіб, більше 3-х років - 300 осіб.

   

  «Центр Здорової Молоді» – остаточна перемога над залежністю

  Історія з життя людини, яка пройшла повний курс відновлення в "ЦЗМ".

  Максим, 27 років, Київ

  «З проблемою наркотичної залежності я зіткнувся в 12 років, і впродовж 13 років не міг від неї позбутися. Бажання було, пробував самостійно вилікуватися, але всі зусилля були марні (не допомагало навіть народження дитини, в'язниця і сльози матері), хоча внутрішній голос говорив, що сам все зможу ... Але на жаль ...

  Про «Центр Здорової Молоді» почув від хлопців, з якими раніше вживав наркотики, але які ВЖЕ насолоджувалися повноцінним життям, позбувшись залежності. Всередині себе я усвідомлював, що мені потрібна допомога, але кинути роботу, сім'ю я не міг, виправдовуючи себе тим, що мені потрібно годувати дружину і дитину, і не замислюючись про те, що буквально всі зароблені гроші йшли на наркотики.

  Вдома були постійні конфлікти, сварки через мій неправильний спосіб життя. Далі сталося горе: у мене померла дружина (проблеми з серцем). Залишившись з донькою, я спробував припинити вживати, але все було безуспішно, я ще більше «заліз» в залежність і розумів, що просто не можу зупинитися. Дивлячись на свою трирічну доньку, я усвідомлював, що від мене залежить не тільки моє життя, але й життя моєї дитини. Я прийняв рішення поїхати на реабілітацію до Харківської філії «Центру Здорової Молоді». Хлопці запропонували мені пройти повний курс реабілітації і ресоціалізації, що становить рік, але спочатку я цього не приймав. Я пройшов півроку реабілітації і почав бачити навколишній світ зовсім іншими очима.

  У реабілітаційному центрі був батьківський день, до мене приїхала мама з донькою. Побачивши усміхнену матір і її очі, наповнені надією, обнявши її, я почув слова, що вперше, за стільки років, мати відчула в мені впевненість, як у синові, як в чоловікові ... Того дня я прийняв рішення послухати керівника та хлопців, які рекомендували мені залишитися. Не можу сказати, що реабілітація далася мені легко, часом хотілося все кинути і поїхати, але завдяки підтримці співробітників Центру, я пройшов повний курс. У мене змінився погляд на життя, навчився отримувати кайф від тверезого життя, від тих природних почуттів, які були дані при народженні. Позбавився всіх видів шкідливих звичок, повернув довіру близьких і набув багато життєвих якостей, які були втрачені за час вживання.

  Зараз я живу в рідному місті Києві, маю безліч друзів, які ведуть тверезий і здоровий спосіб життя, також маю роботу в даній організації, яка приносить мені як моральний, так і душевний спокій та задоволення.

  Від себе хочу сказати: боріться за своє життя і не бійтеся труднощів. Долайте їх, цінуйте життя, воно одне, і радійте кожному дню, даруючи тепло і любов своїм рідним, вони це заслужили».

  Наші координати. Тел: +38 (050) 327-37-57, сайт: www.czm.com.ua

  Схожі новини