• Новина з категорії: Новини

  30 вересня – День усиновлення

  В день, коли на світ з’являється малюк, щасливі батьки сяють посмішками. Нові незвичні ролі – мама, тато… Вони відчувають себе іншими людьми - відповідальнішими, дорослішими, досвідченішими.

  30 вересня – День усиновлення

  Але є батьки, які стають мамами і татами не в момент народження малюка, а тоді, коли цей малюк трішечки підріс, набув свого життєвого досвіду, навіть, зневірився у тому, що на світі є добрі та люблячі дорослі, батьки, які прийшли до батьківства шляхом усиновлення.

  Служба у справах дітей ставить перед собою завдання, щоб кожна дитина-сирота отримала родинне тепло, тому розвиток сімейних форм виховання є пріоритетним завданням для виконавчої влади району. Право дитини на сімейне виховання та батьківське піклування – це одне з її базових прав. Тільки сім'я здатна забезпечити задоволення основних потреб дитини, надавати стимули для її подальшого розвитку, створювати стабільну атмосферу.

  Станом на 16 вересня на території Уманщини проживає 7401 дитина, з них на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває 131 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування. Сімейними формами виховання охоплено 130 дітей (99,2 %) від загальної кількості дітей, які перебувають на первинному обліку.

  Службою у справах дітей забезпечується облік дітей, які можуть бути усиновлені та осіб, які бажають усиновити дитину, своєчасно складаються анкети дітей, здійснюється нагляд за дотриманням прав дітей після їх усиновлення. В районі проживає 17 сімей, які виховують 18 усиновлених дітей. З них усиновили дітей більше 3 років – 15 сімей.

  30 вересня – День усиновлення

  І саме такі родини ми сьогодні вітаємо зі святом – Днем усиновлення!

  Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай Ваше життя буде безхмарним та заможним, а найяскравіші зірки падають Вам у долоні та допомагають здійсненню всіх найзаповітніших мрій та сподівань!

  Тим, у кого тільки-но народжується бажання допомогти знедоленій дитині, хочеться побажати, щоб при зустрічі з нею ви не зупиняли себе, не стримували поштовх притулити її до себе, погладити по голівці, взяти за руку. Загляньте у її сумні очі. Впізнаєте? Це ваша дитина. Вона чекала на вас від самого народження. Вона буде поруч, коли ви будете робити свої перші кроки як тато і мама. Вона буде любити вас. Вона буде пробачати вам помилки, так, як ви будете пробачати їй дитячу неслухняність. І ви будете справжньою дружною родиною, тому що в основі ваших відносин лежатиме тільки любов.

  Нехай прийняте Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті. Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцного, довголіття власної родини.

  Схожі новини