• Новина з категорії: Новини

  Перевір артеріальний тиск - подбай про власне здоров'я!

  Уманська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста щорічно залучає працівників патронажної служби до акції «Подбай про власне здоров’я, перевір артеріальний тиск», яка приурочена до Всесвітнього Дня боротьби з інсультом. Мета даної акції - профілактика виникнення захворювань та привернення уваги громадян до власного здоров'я.

  Перевір артеріальний тиск - подбай про власне здоров'я!

  Організатором даних заходів виступила міськрайонна громадська організація Товариство Червоного Хреста, яку очолює Валентина Чорна та КЗ «Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Уманської районної ради», який очолює Олександр Новаківський.

  Протягом тижня медичні сестри Червоного Хреста в сільській місцевості, спільно з сільськими медиками вимірювали тиск в односельчан, зокрема, в учителів, людей пенсійного віку, аграріїв, працівників сільських рад.

  За статистикою, Україна посідає одне з перших місць у Європі за показниками захворюваності та смертності від інсульту, що створює велике навантаження на систему охорони здоров’я, соціального забезпечення, економіку та все суспільство.

  Щорічно понад 100 тисяч громадян України стають жертвами інсульту. Як свідчить статистика лише 36% громадян знають, що в них підвищений артеріальний тиск, а 60% - страждають від його підвищення. Як стверджують спеціалісти, в 80% випадків інсульту можна було б уникнути, якби приділяти увагу власному здоров'ю, регулярно вимірювати свій тиск, адже після 40 років - це гігієнічна процедура.

   

  Перевір артеріальний тиск - подбай про власне здоров'я!

  Медичні сестри міськрайонної організації Товариства при відвідуванні колективів, роздавали пам’ятки, проводили інформаційно-просвітницьку роботу щодо важливості контролю та нормалізації артеріального тиску, вимірювали тиск усім бажаючим та давали індивідуальні поради в залежності від результатів.

  Більше 1,5 тис. осіб скористалися безкоштовними послугами вимірювання артеріального тиску.

  Профілактична акція триває. Працівники патронажної служби Уманської міськрайонної організації продовжують відвідувати колективи різних організацій та установ і пропонують перевірити артеріальний тиск - подбати про власне здоров’я.


  За інформацією Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста

  Схожі новини