• Новина з категорії: Новини

  Суд має захищати закон і Громадянина, а не міфічні інтереси держави - Петро Порошенко

  Президент України Петро Порошенко наголошує на необхідності негайного проведення судової реформи, яка сприятиме встановленню верховенства права, забезпеченню ефективного захисту прав і свобод громадян.

  "Мені не потрібен суд, лояльний до Президента. Мені і всьому суспільству потрібен суд, який захищає закон і Громадянина", - наголосив Глава держави під час зустрічі з членами новоствореної Ради з питань судової реформи. За словами Президента, "суспільство зараз вимагає підвищення ефективності судової системи, і ми маємо створити судову систему, яка забезпечує і верховенство права, і ефективний захист людини. Не захист міфічних інтересів держави, а захист Громадянина".

  "Мрію, щоб рівень довіри до судової системи був таким же, як до армії. Це наше з вами завдання – маємо спільно це зробити", - додав Петро Порошенко.

  Президент висловив переконання, що реформа судової системи має супроводжуватись реформою суміжних інститутів – виконання судових рішень, адвокатури і прокуратури, а Рада з питань судової реформи має стати майданчиком для узгодження всіх пропозицій у цьому напрямку.

   

  За інформацією інтернет-представництва Президента України 


  Схожі новини