• Новина з категорії: Новини

  Президент увів в дію рішення РНБО щодо забезпечення сектору безпеки і оборони України в 2015 році

   

  Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 20 грудня «Про ресурсне забезпечення сектору безпеки і оборони України у 2015 році». 

  Зокрема, РНБО вирішила доручити Кабінету Міністрів на забезпечення національної безпеки і оборони України передбачити видатки в проекті Закону «Про державний бюджет на 2015 рік» в розмірі понад 80 млрд гривень, а також право Уряду щодо надання державних гарантій в обсязі 6 млрд гривень для закупівлі озброєння, військової техніки, матеріальних і технічних засобів.

  Рішенням РНБО Кабінету Міністрів також доручено у місячний термін вжити заходів щодо укладення угод на виробництво речового майна для Збройних Сил та інших військових формувань.

  РНБО доручила Кабінету Міністрів передбачити в держбюджеті на 2015 рік фінансування заходів з розроблення і впровадження нових технологій, створення нових виробничих потужностей для виробництва озброєння та військової техніки для потреб військовослужбовців.

  Рада доручила Міністерству оборони невідкладно утворити міжвідомчу комісію зі стандартизації та уніфікації озброєнь і військової техніки, речового майна, інших видів матеріально-технічного забезпечення військових формувань та правоохоронних органів і вжити у тримісячний строк заходів щодо впровадження відповідного переліку стандартів.

   

  За інформацією інтернет-представництва Президента України

  Схожі новини