• Новина з категорії: Новини

  Німецькі інвестори планують будувати комплекс по відгодівлі ВРХ в Уманському районі

  Сьогодні, голова районної державної адміністрації Ярослав Скус провів робочу зустріч з директором ТОВ «ДУКРА агро» Йоханном Венцел та з керівником Німецького аграрного центру в Україні (DeutshesAgrarzentruminderUkraine) Рене Мілке.

  Німецькі підприємці виявили бажання оренди землі в селі Старі Бабани для будівництва сучасного комплексу по відгодівлі ВРХ, що працюватиме за найновішими європейськими технологіями.

  Німецькі інвестори планують будувати комплекс по відгодівлі ВРХ в Уманському районі

  Україна перспективна в аграрному плані, вважають німці. Тож у нашій державі в сільськогосподарському виробництві їх працює вже до півсотні. Один із них, Йохан Венцель,який вже десять років орендує землю у селі Роги Маньківського району, а інший Рене Мілке - керівник НімАЦ заснованого в рамках програми співпраці міністерства харчової промисловості, сільського господарства та захисту прав споживача Німеччини та зарекомендував себе як навчальний центр для фахівців та керівників сільськогосподарських підприємств в Україні.

  Поспілкувавшись з інвесторами, голова райдержадміністрації Ярослав Скус зауважив, що сьогодні підприємцям перш за все потрібно поспілкуватися з громадою села, адже лише громада села вирішує питання надання землі. «Нові підприємства – це нові робочі місця та дохід до районного бюджету», - зазначив голова райдержадміністрації Ярослав Скус.

  Також, голова райдержадміністрації запевнив інвесторів, що якщо вони знайдуть порозуміння та підтримку з громадою села, то голова бере на себе обов’язок допомогти їм у подолання всіх бюрократичних труднощів.

  По закінченню зустрічі Ярослав Скус подякував підприємцям за конструктивний діалог та висловив надію щодо розвитку партнерських стосунків та тісну співпрацю.

   

  Схожі новини