• Новина з категорії: Новини

  Учениця Дмитрушківської школи – переможниця обласного конкурсу знавців української мови

  Цьогоріч на тлі суспільно-політичних подій, що відбуваються у нашій країні, конкурс знавців української мови імені Петра Яцика вийшов за вузькі рамки лише творчого змагання. Сьогодні – це патріотична акція утвердження українського слова, незламності українського духу, прагнення до свободи в цілому світі.

  24 січня на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників відбулося урочисте нагородження переможців обласного етапу конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика.

  Приємно відмітити, що учениця 11 класу Дмитрушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вовкотруб Анастасія (учитель Мовчан Ніна Іванівна) посіла І місце в районному та обласному етапах Конкурсу та взяла участь у Всеукраїнському етапі.

  Вітаємо з перемогою!

  Довідково:

  Петро Яцик (1921–2001) – канадський підприємець. Народився в Україні, а на захід виїхав після Другої світової війни. Окрім Міжнародного конкурсу з української мови, свого часу також став меценатом Українського наукового інституту Гарвардського університету та Канадського інституту українських студій.

  За ухвалою Ліги українських меценатів, Міжнародному конкурсу знавців української мови було надано ім'я Петра Яцика, а його дочка Надія стала почесним головою конкурсу.

  За останні роки кількість учасників конкурсу сягала 5 млн. людей з-понад 20 країн світу.

  Схожі новини