• Новина з категорії: Новини

  Уманщина працює над розвитком молочного скотарства

  З 2012 року в Уманському районі діє Програма розвитку молочного скотарства, одним із ключових заходів якої є підтримка розвитку даної галузі в особистих селянських господарствах, адже в господарствах населення виробляється щорічно в межах 10 тисяч тонн молока, що становить 50% загально річного районного виробництва.

  Сьогодні у селі Ладижинка відбулася передача нетеля, яку виростив у власному господарстві Василь Білобров та за умов договору передає Анатолію Власюку.

  Уманщина працює над розвитком молочного скотарства

   

  З нагоди цієї вагомої події радник голови районної державної адміністрації Петро Шаповал привітав родину Власюків і висловив переконання, що це буде суттєвою допомогою у їхньому господарстві.

  «Програма розвитку молочного скотарства в Уманському районі є важливою частиною нашої спільної роботи з відродження села. Я впевнений, що дана нетелька сприятиме розвитку вашого господарства», - зазначив радник голови райдержадміністрації Петро Шаповал.

  Уманщина працює над розвитком молочного скотарства

   

  В межах Програми протягом 2012-2013 років з бюджету виділено 275,2 тис.грн. з яких 192 тис. грн. кошти районного бюджету, що дало можливість придбати 29 голів нетелів, які передані безоплатно родинам сіл Берестівець, Томашівка, Острівець, Оксанино, Шарин, Антонівка, Степківка, Гродзево, Дубова, Старі Бабани, Доброводи, Собківка, Ладижинка, Паланка, Громи, Рижавка, Городецьке, Полянецьке, селища Бабанка.»,

  «За період дії програми з серпня 2012 року було передано 29 нетелів селянським родинам. По даний час від переданих нетелів отримано загальний приплід телят в кількості 32 голови , з яких 17 голів бичків та 15 голів – теличок, які будуть продовжувати дію даної Програми», - наголосив Петро Шаповал.


  Схожі новини