• Новина з категорії: Новини

  На Уманщині одружився боєць Національної гвардії України Олександр Ткачук

  Сьогодні на Уманщині у відділі державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Уманського міськрайонного управіління юстиції відбулося народження молодої української сім'ї. Одружився тридцятирічний боєць Національної гвардії України Олександр Ткачук. Його обраницею стала Ірина Ковтун, яка працює в управлінні Пенсійного фонду України в м.Умань та Уманському районі.

  Олександр Ткачук - Гвардієць Національної гвардії України, кулеметник, який два місяці під цілодобовим мінометним обстрілом захищав гору Карачун нещодавно повернувся із зони АТО.

  На Уманщині одружився боєць Національної гвардії України Олександр Ткачук

  Юнак народився і виріс у селянській родині в селі Вільшана Слобідка. Тут гартувався характер і воля справжнього патріота України. Олександр рано втратив батьків, тому його виховували дідусь і бабуся. Тож сьогодні вони більше всіх раділи за онука та його красуню-дружину Ірину.

  Молодих зустрічали квітами та оплесками. Привітати подружжя прийшли і голова райдержадміністрації Ярослав Скус та голова районної ради Олександр Дячук, які окрім побажань вручили молодятам від свого імені й від імені голови Ради сільгосптоваровиробників району Володимира Мальченка грошову допомогу в розмірі 10 тис. грн. Також Ярослав Скус нагородив бійця почесною грамотою за оборону рідної держави, гідність, патріотизм, та мужність проявлену в зоні АТО.

  На Уманщині одружився боєць Національної гвардії України Олександр Ткачук 

  На Уманщині одружився боєць Національної гвардії України Олександр Ткачук

  «В країні війна, але перемагає любов, перемагають щирі почуття. Ми бажаємо вам, аби щасливим і радісним було ваше сімейне життя. Будьте завжди поруч, і жодні негаразди вас не злякають», - побажав голова райдержадміністрації Ярослав Скус.

  Молоду сім'ю з одруженням також привітали та вручили подарунки депутат районної ради, керівник ТОВ «Дубова» Анатолій Матерянський та Вільшанослобідський сільський голова Леонід Оратівський, а також рідні, друзі та побратими Олександра.

  Бажаємо молодятам миру, щастя, гарного продовження українського роду, взаєморозуміння та плідної спільної роботи на благо розквіту Уманщини та всієї України.

  Схожі новини