• Новина з категорії: Всеукраїнська мобілізація

  Дезінформація

  Кремль ініціює антимобілізаційну пропаганду по соціальним серед людей, які раніше здавалися адекватними. Зробимо невеликий FAQ, розкриємо штампи потужньої, але досить таки тупої машини Кремля.

  Чому ви кажете, що протести проти мобілізації організовує Кремль? Я особисто знаю багато людей, які не хочуть йти в армію.

  Я говорю так, бо працюю в системі інтернет-піару багато років, знаю багато задіяних у ній людей, і вмію бачити ознаки "заказухи" - зазвичай це "штампи" і "ляпи". Оплачується ця заказуха або людина "ідейний сепаратист" - питання несуттєвий. Щоб такі люди стали "ідейними" Кремль витратив дуже великі гроші, але платив не їм особисто, а ОРТ, РашаТудей та іншим рупорам військової пропаганди.

  Зі штампами все просто - креативних особистостей серед завербованих ідіотів зникаюче мало, тому тези (а то й тексти цілком) пишуться в одному місці, а далі без переробок використовуються зазомбованими і платними блогерами в своїх текстах, що і видає їх з головою. Поява ляпів забезпечує той же вроджений ідіотизм ватників, просто вони більш різноманітні. Наприклад, в цей раз спостерігаємо таку картину:

  Дезінформація

  Українці пишуть свої прізвища з помилками, причому характерними для перекладу з російської мови? Ха-ха. І зверніть увагу на нікнейми, створені за однією схемою - три літери імені плюс прізвище. Висновок - це створені в Росії боти.

  Мало? Ось вам ще один доказ:

  Дезінформація