• Новина з категорії: Новини

  На Уманщині утримується по-весняному тепла погода

  На Уманщині утримується по-весняному тепла погода

  На Уманщині утримується спокійна, по-весняному тепла з підвищеним на 5° температурним фоном погода. Вдень температура повітря підвищується до 6° тепла. Однак, у нічні та ранкові години ще можливе зниження температури до від’ємних значень.

  Сьогодні вночі стовпчики термометрів опускалися до -0,4° морозу. На поверхні ґрунту мінімальна температура становила 2,5° морозу, подекуди по району верхній шар ґрунту промерз на 1см.

  Наступної доби Уманщина буде знаходитись в області підвищеного атмосферного тиску. На більшій частині території району істотних опадів не очікується. Лише вдень місцями пройде невеликий дощ та мокрий сніг. Температурний фон буде підвищеним відносно кліматичної норми на 4-5°.

  Надалі до кінця тижня утримається антициклональний характер погоди. Опадів не спостерігатиметься. Температура повітря вночі 0-5° морозу, вдень 4-9° тепла.

  До відома: за кліматичними даними середній температурний фон на 6 березня становить 1,7° морозу, на цю дату найвища температура повітря 15,6° тепла відмічалася у 1995 р., найнижча – 17,6° морозу – у 1969 р.

  Минулої доби на погодні умови Уманщини вночі впливав атмосферний фронт, вдень виступ антициклону із південного заходу. Температурний фон становив +3°, що на 5° вище кліматичної норми. Вдень максимальна температура повітря досягала 6,2° тепла, сьогодні вночі стовпчики термометрів опускалися до -0,4° морозу, на поверхні ґрунту – до 2,5° морозу. Максимальна швидкість вітру досягала 8-13 м/с.

  Мінімальна температура ґрунту на глибині 3 см (глибина вузла кущіння озимих) становить -0°.

  Радіаційний фон в Умані становить 13 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.

  Повідомляє начальник метеостанції Волгожаніна Г. О.


  Схожі новини