• Новина з категорії: Новини

  На Уманщині розпочав свою роботу ще один шкільний табір

  24 червня, відбулось відкриття літнього табору «Лідер». На заході були присутні представники райдержадміністрації та районної ради: виконуючий обов’язки заступника Уманської районної державної адміністрації Олександр Сліпченко, керуюча справами районної ради Наталія Короп, заступник начальника відділу освіти Тетяна Таранцова та інші.

  В Уманському районі у цьому році, з 2 червня, розпочали свою роботу 46 пришкільних таборів з денним перебуванням, 11 таборів праці і відпочинку та 2 мовних літніх табори.

  У позаміському оздоровчому таборі «Лідер» на базі Городецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів оздоровлення триватиме з 22 червня по 12 липня цього року. Табір працюватиме одну зміну терміном 21 день та охопить повноцінним оздоровленням 38 дітей. Колективом навчального закладу створено всі необхідні умови для цікавого та змістовного відпочинку дітей, їхнього всебічного розвитку, занять спортом і творчістю.

   

  Діти – наше найбільше щастя і найдорожче багатство. Ми даруємо їм свою любов, ласку, ніжність та турботу. Усі діти з нетерпінням чекають на літо, адже це завжди пора канікул, відпусток, відпочинку та розваг. Усім відомо, що весело, корисно та гарно проведені літні канікули залишають враження на цілий рік.

   

  Для дітей організовано 5-ти разове харчування. Вартість перебування 1 дитини у районному таборі на добу становить 42 грн.

   

  Оздоровленням дітей табору займаються спеціалісти центральної районної лікарні: двічі на тиждень (за призначенням лікаря) дітям надаються такі оздоровчі послуги як масаж, лікувальна фізкультура, фізіолікування. Крім того, з метою впровадження різноманітних оздоровчих технологій, діти відвідуватимуть басейн у спортивно-оздоровчому комплексі міста Умань та аквапарк.

  Також діти матимуть можливість подорожувати мальовничими куточками України: вихователями табору буде організовано екскурсії до міста Києва та до Побужжя.

   

   

  Сподіваємось, що діти отримають якісний відпочинок, адже на них очікує цікава різноманітна культурно-масова програма.

   Бажаємодітям продуктивно відпочити, набратися яскравих вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. А колективу навчального закладу – натхнення та наснаги у роботі.

   

   

   


   

  Схожі новини