• Новина з категорії: Новини

  Привітання голови Уманської районної державної адміністрації з Днем Конституції України

  Привітання голови Уманської районної державної адміністрації з Днем Конституції УкраїниШановні жителі Уманщини! 28 червня виповнюється дев’ятнадцять років відтоді, як наша країна отримала важливий, основоположний для новітньої держави документ – Конституцію.

  За історичними мірками наш Основний Закон – зовсім молодий документ. Але корені його глибокі, як глибокими є корені українського народу. І ця глибина — у мудрості предків, у пам’яті століть, в утвердженні української нації. Разом з прийняттям Конституції в українському літописі почався новий етап розвитку демократії, адже вперше в нашій державі людина, її права і свободи визнані найвищою цінністю. Визначаючи засади розвитку країни, наша Конституція опирається як на національний історичний досвід, так і на кращі світові традиції.

  Пам’ятаємо й шануємо те, що питання про прийняття Основного Закону, який закріпив би нові якісні зміни у суспільстві, постало відразу після здобуття Україною незалежності. А конституційний процес проходив з великими труднощами і тривав п’ять років.

  Тож, від імені Уманської райдержадміністрації бажаю усім жителям таУманщини, щоб в цей урочистий день повсюди панував світлий настрій, міцніло почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі. Від усієї душі зичу всім вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та добробуту її народу

  Схожі новини