• Новина з категорії: Новини

  Привітання голови Уманської районної державної адміністрації з Днем молоді

  Шановні представники молодого покоління Уманщини! Прийміть найтепліші вітання зі святом – Днем молоді. Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

  Сьогодні у складні часи змін, в яких опинилося наше покоління, особливо хочеться побажати кожному зберегти в душі те, що є основною рушійною силою молодості, – віру. Саме ця віра палала в серцях молодих юнаків-оборонців Крут, ця віра через багато років підтримувала учасників «студентської революції на граніті», що таки проголосила незалежну самостійну Україну та віра, що все в нашій державі налагодиться, що в ній щасливо та мирно заживуть люди. Бо ж заради цього віддала свої молоді життя «Небесна сотня» на Майдані – за краще майбутнє своїх дітей.

  Це свято підкреслює виняткове значення, яке молоде покоління відграє в нашій суверенній країні з її молодою демократією. Адже саме вам, нинішнім юнакам та дівчатам, жити і творити в Україні, з тим щоб вона зайняла гідне місце серед розвинених європейських держав і країн світу.

  Молодість – час мрій і надій, пошуку , бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього. Нехай він стане для вас світлою сторінкою життя!

  Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві. Успіхів вам в усіх справах і починаннях, любові та щастя!

   

  Схожі новини