• Новина з категорії: Новини

  РНБО готує відсіч спробам дестабілізації ситуації всередині країни

  Рада національної безпеки та оборони обговорює подальші кроки для запобігання загроз національній безпеці та спробам дестабілізації суспільно-політичної ситуації всередині України.

  «Маємо вжити невідкладних заходів щодо запобігання та нейтралізації загроз у сфері державної безпеки в умовах активізації зовнішнього втручання з боку агресора, з боку Росії у внутрішні справи України, реалізації нею сценаріїв, спрямованих на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації з використанням кримінальних, етнонаціональних та соціально-економічних чинників», – сказав Президент, відзначивши активізацію цих дій за останні два тижні.

  Глава держави наголосив, що факт збройного зіткнення, що відбувся на території Мукачівського району Закарпатської області, свідчить про необхідність кадрового оновлення і посилення державних адміністрацій, територіальних органів МВС, Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби та Служби безпеки України у Закарпатській області. «Відповідні кадрові рішення вже були, висновки зроблені. І це лише початок», – сказав Петро Порошенко.

  Президент наголосив, що від нового голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля очікує подальших пропозицій щодо наведення порядку в регіоні. «У Геннадія Москаля – повний карт-бланш і прямий зв’язок зі мною вдень і вночі», – підкреслив Глава держави.

  Президент зазначив: «Перші результати та перші кроки голови ОДА свідчать про те, що наведення порядку і подолання клановості, відсторонення від корита контрабанди традиційних кланів, які існували на Закарпатті, починає нарешті відбуватися».

  За інформацією Черкаської ОДА.

  Схожі новини