• Новина з категорії: Новини

  Довгожительку Уманщини привітали з Днем народження

  30 липня 2015 року свій 95-й день народження відзначила жителька Уманщини Щербенко Рима Василівна з села Фурманка. За дорученням голова Уманської районної державної адміністрації Віталія Олійника, привітати довгожительку до її оселі завітали радник голови Оксана Супрунець та сільський голова Галина Ковальчук.

  Божого благословення, здоров’я міцного, родинного затишку та радості від кожного прожитого дня побажала Римі Василівні Оксана Супрунець. Вона вручила вітальну адресу, подарунки та квіти від голови районної державної адміністрації.

  Дарунки й теплі слова вітань для іменинниці були й від сільської влади. Рима Василівна щиро дякувала поважним гостям, що завітали до її дому.

  Довгожительку Уманщини привітали з Днем народженняЦього дня Рима Василівна приймала привітання і від найрідніших людей. Жінка виростила п’ятеро дітей, виховала 13 онуків та дочекалася 4 правнуків. Була учасником бойових дій, неодноразово була нагороджена орденами та медалями. Патріотизм та бойових дух перейняв від неї її онук, який у 2014 році став Героєм Небесної Сотні. Також, Рима Василівна ветеран праці, усе своє життя вона працювала в овочевій бригаді, та навіть після виходу на заслужений відпочинок ще близько 10 років продовжувала трудитися. Рідні та друзі характеризують довгожительку як гарну та відповідальну господиню і працьовиту та ініціативну людину.

  Саме так, рік за роком, і пройшло життя Рими Василівни. Незважаючи на свій поважний вік, ювілярка посміхається та продовжує жити на радість своїм рідним та близьким.

   

  Схожі новини