• Новина з категорії: Новини

  Судномоделісти Уманського району привезли «срібло» із Всеукраїнських змагань

  Для юних судномоделістів літо - пора не тільки відпочинку, але й запеклих змагань та нових досягнень. Так, з 23 по 27 липня у Києві, на території парку «Нивки», в акваторії нижнього озера відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з судномодельного спорту («М»- швидкісні радіокеровані моделі).

  У змагання взяли участь 11 команд, а саме: Полтавської, Черкаської, Сумської, Волинської, Житомирської, Херсонської, Чернігівської, Івано-Франківської, Рівненської областей та з міст Малин і Київ. Черкаську область представила команда Уманського районного Центру дитячої творчості під керівництвом Віктора Коваля.

   

   

  Досвідчений керівник з гарно підготовленою командою продемонстрували чудові результати: у груповому заліку команда зайняла ІІ місце. У класах моделей ECO TEAM mini та F-3-E(юніори) призові місця вибороли: Бондар Євген, Велетнюк Сергій та Шейх-Абдін Валід. Президент Федерації судномоделізму і судномодельного спорту України Сергій Деміденко та директор Українського державного центру позашкільної освіти Геннадій Шкура відзначили переможців медалями та Дипломами, які вони з гордістю привезли на Черкащину.

   Вітаємо юних судномоделістів з чудовими результатами!

  Схожі новини