• Новина з категорії: Новини

  На Уманщині відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

  На Уманщині відбулось засідання колегії районної державної адміністрації31 липня, в актовій залі приміщення управління агропромислового розвитку, пройшло засідання колегії Уманської районної державної адміністрації. Колегію провів голова райдержадміністрації Віталій Олійник.

  Для участі у роботі колегії були запрошені: голови селищної, сільських рад, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації та представники засобів масової інформації. На розгляд засідання колегії райдержадміністрації було винесено 4 питання.

  По першому питанню про виконання бюджету району за І півріччя 2015 року та завдання з його виконання у III кварталі 2015 року, доповів Микола Якович Івасюк — начальник фінансового управління райдержадміністрації. Також, до слова був запрошений начальник Уманської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС в Черкаській області Володимир Віталійович Сліпченко.

  По другому питанню про підсумки економічного і соціального розвитку району за перше півріччя 2015 року, доповіла Тетяна Олександрівна Солом’яна - начальник управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації. До того ж, до слова були запрошені начальник управління праці та соціального райдержадміністрації Бондаренко Тетяна Григорівна, заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Мовчанюк Валентина Олексіївна, директор Уманського районного центру зайнятості Скрипник Василь Федорович. З приводу цього ж питання було заслухано доповіді сільських голів.

  На Уманщині відбулось засідання колегії районної державної адміністраціїЗі своєю доповіддю по третьому питанню, про збільшення надходжень єдиного внеску, погашення заборгованості з платежів до Фонду та поліпшення платіжної дисципліни страхувальників району, виступила Цембарович Валентина Миколаївна – заступник начальника управління Пенсійного фонду України в місті Умань та Уманському районі Черкаської області.

  По останню питанню про забезпечення санітарного та епідеміологічною благополуччя в населених пунктах Уманського району протягом І півріччя 2015 року, доповіла Качанова Лариса Петрівна – начальник Уманського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби в Черкаській області.


  Схожі новини