• Новина з категорії: Новини

  Фольклорний колектив «Дзвін» Косенівського сільського Будинку культури привіз із Сорочинського ярмарку ІІ місце

  З 18 по 23 серпня 2015 року всі дороги вели на Миргородщину у село Великі Сорочинці Полтавської області. Ще б пак, адже тут проходив відомий Сорочинський ярмарок, який колоритно описав свого часу відомий письменник Михайло Гоголь. Українські пісні, народні ремесла, національні традиції… Як відомо, Сорочинський ярмарок щороку збирає понад тисячу учасників та близько мільйона гостей як з України, так і з близького і далекого зарубіжжя.

   

  22 серпня своє творче відрядження в Сорочинці здійснив фольклорний колектив «Дзвін» Косенівського Будинку культури Уманського району, керівник Галина Горбачова.

   

  У широкомасштабній творчій програмі щорічного фестивалю народної творчості на Національному Сорочинському ярмарку наші земляки взяли участь у Всеукраїнському конкурсі фольклорних колективів.

   

  Фольклорний колектив «Дзвін» Косенівського сільського Будинку культури привіз із Сорочинського ярмарку ІІ місце

  Розпочали свій виступ учасники гурту з Косенівки, як і годиться, з вручення шанованому журі запашного короваю з нового урожаю на рушнику. На головній сцені фольклористи вели себе, як справжні зірки. Вони співали душею, знайомлячи тисячі відвідувачів з бездонним багатством співочої спадщини нашого регіону. Глядачі на оплески не скупилися, а багаточисленні шанувальники української пісні підтримували наш колектив спільними співами.

   

  За рішенням журі конкурсу Національного Сорочинського ярмарку-2015 Фольклорний гурт «Дзвін» нагороджено Дипломом ІІ ступеню.

  Фольклорний колектив «Дзвін» Косенівського сільського Будинку культури привіз із Сорочинського ярмарку ІІ місце

   

  Від імені усіх учасників творчої подорожі, а саме: Уманського районного центру культури і дозвілля, висловлюється вдячність усім, хто доклав зусиль, матеріальних ресурсів та часу для вирішення організаційних питань щодо відрядження, а особливо спонсорам: Лауті В.В., Яровенко В.А., Шевчуку С.П., Зозулі А.В., керівництву ЗАТ «Райз - Максимко».

   

  Тепло і сердечно вітаємо учасників гурту «Дзвін», дякуємо таким невгамовним артистам-аматорам, які популяризують пісенне мистецтво в Уманському районі, на Черкащині та на Україні в цілому.

   

  За інформацією Уманського районного центру культури і дозвілля.

  Схожі новини