• Новина з категорії: Новини

  Привітання голови Уманської районної державної адмністраціїї Віталія Олійника з нагоди посвяти у студенти першокурсників

  Шановні першокурсники!

  Привітання голови Уманської районної державної адмністраціїї Віталія Олійника з нагоди посвяти у студенти першокурсників Студентські роки – найцікавіші та найкращі роки життя. Вас чекають нові друзі, а головне – нові знання. Набираючись досвіду, як це не парадоксально, університети молодіють з кожним новим першим курсом. З'являється щось нове, впроваджуються інноваційні методи навчання. Все це для того, щоб ви отримали знання, які допоможуть стати справжніми майстрами своєї справи. Адже диплом, який ви отримаєте, – це не горезвісна «корочка», це – професія, ваша заявка на майбутнє, запорука успіху в кар'єрі.

  Вже розпочався новий навчальний рік. Сьогоднішній день – велике свято і для педагогів, і для вас, студенти. І першокурсники, на яких чекають перші лекції, і професори, за плечима яких вже сотні і тисячі проведених занять – сьогодні однаково хвилюються і замислюються: яким буде цей рік в нашому житті, що принесе нового, які завдання поставить, яких рішень чекає.

  Наша спільна мета проста і єдина – підготовка для потреб України кваліфікованих спеціалістів. Будь яка країна, а Україна особливо, сьогодні потребує високо освічених, високо порядних фахівців, здатних критично мислити, приймати гідні та справедливі рішення в інтересах людей і суспільства. І ми це добре розуміємо.

  Вітаючи першокурсників, я хочу зауважити, що розбудова нашої держави, її незалежність ставить перед вищими навчальними закладами надзвичайно важливе завдання – не тільки навчати, але й виховувати вас, студенти, справжніми громадянами і патріотами рідної землі.

  Пройде певний час, і ви, сьогоднішня студентська молодь, станете "ядром" української нації, і майбутнє нашої країни залежатиме від змісту ваших цінностей та орієнтирів, від того, якою мірою духовність стане основою вашого життя.

  Саме вам, шановні першокурсники, через деякий час доведеться продовжувати нашу спільну справу – будувати гідну державу. Тож країні сьогодні як ніколи раніше потрібні висококваліфіковані фахівці. А професорсько-викладацький склад вузів буде намагатися максимально сприяти тому, щоб ви стали корисними своїй державі.

  Хочу звернути увагу на те, що всі ми робимо гарну і благородну справу.

  Хочу побажати студентам першокурсникам гарного навчання, активного студентського життя, пам’ятайте, студентські роки найкращі в житті, намагайтеся прожити їх поєднуючи приємне з корисним. Бажаю усім вам величезних успіхів у навчанні та щасливої дороги в чудову країну знань.

  А професорсько-викладацькому складу університету – плідної роботи, витримки та терпіння, нових наукових ступенів та наукових звань.

  Від усієї душі зичу усім вас міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України.

  Схожі новини