• Новина з категорії: Новини

  Погода на тиждень

  Погода на тиждень

  На календарі так звана «пізня осінь». У цей період, зазвичай, температурний фон стає нижчим +5°, що знаменує початок засинання у природі, закінчення вегетації озимини. Однак, вже сьому добу середній температурний фон перевищує кліматичну норму на 3-7°, а денні температури сягають 9..12° тепла.

  Зараз в атмосфері відбувається перебудова циркуляційних механізмів із осінніх на зимові, однак говорити про початок зими в області ще передчасно.

  Минулої доби було помірно тепло. Температурний фон становив 4,5°, що на 3° вище кліматичної норми на цей час. Максимальна температура повітря вдень досягала 7° тепла, сьогодні вночі було +2°. Істотних опадів не було. Максимальна швидкість вітру досягала 5 м/с. Відносна вологість повітря залишається високою, її мінімальні значення по району становили 67 %.

  Завтра погоду Уманщини формуватиме поле підвищеного тиску. Невеликий дощ очікується лише вдень. Температура повітря вночі -2..3º, вдень 2..7º. У ранкові години місцями можливий туман.

  18-19 листопада прогнозується притік теплого повітря із заходу, однак суттєвого підвищення температури очікувати вже не варто. Вночі стовпчики термометрів показуватимуть 2..7º, вдень 5..10º. Дискомфорту періодично додаватиме посилений вітер. 20-21 листопада температура вночі 3..8°, вдень 7..12°.

  У цілому робочий тиждень матиме циклонічний характер погоди, що зумовить похмурі та вологі дні. Щодня спостерігатимуться короткочасні дощі від невеликих до помірних, а температурний фон несуттєво коливатиметься.

  Схожі новини