• Новина з категорії: Новини

  Свій сторічний ювілей днями відзначила ще одна жителька Уманщини

  100-річний ювілей 26 лютого відзначила жителька села Ятранівка - Німенко Марія Макарівна. Життєвий шлях цієї жінки, як і багатьох її ровесниць, склався нелегко. Але винагородою за всі випробування стала велика дружня родина, люблячі діти, онуки, правнуки і праправнуки.

  За доручення голови Уманської районної державної адміністрації Віталія Олійника, з привітаннями до теплої оселі ювілярки завітала директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталія Григорівна Кицик. Вона висловила щирі слова подяки жінці за те, що стільки років свого життя вона присвятила рідному краю, що дала життя і виховала таких чудових дітей та онуків: «Я не бажатиму Вам прожити ще 100 років, бо не хочу Вас обмежувати! – зазначила Наталія Григорівна. – Живіть і живіть, будьте здоровою і залишайтеся тією головною людиною, яка збирає навколо себе стільки чудових, рідних людей».

  Свій сторічний ювілей днями відзначила ще одна жителька Уманщини

  Марія Макарівна народилася у селі Ятранівка Уманського району, де і проживає на даний час. У школі не навчалася, почала працювати з 7-річного віку. Працювала у колгоспі свинаркою, ланковою. Останнє місце роботи – дитячий садок, працювала помічником вихователя. Загальний трудовий стаж 31 рік 4 місяці. Має статус «Учасника війни». Одружилася у 1941 році. Має 3 дітей, 5 онуків, 10 правнуків, 2 праправнуків. На даний час проживає у селі Ятранівка у дочки, яка здійснює за нею догляд.

  Незважаючи на поважний вік, всі вітання, квіти і подарунки Марія Макарівна приймала особисто. А рідні кажуть, що вона все-все життя працювала та ніколи не сиділа, склавши руки.


  Схожі новини