• Новина з категорії: Новини

  Вітання голови Уманської районної державної адміністрації Віталія Олійника з Днем Незалежності України!

   

  ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ УМАНЩИНИ !

  ВІТАЮ ВАС З ДВАДЦЯТЬ П’ЯТОЮ РІЧНИЦЕЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

  Сьогодні ми святкуємо 25-річний ювілей нашої молодої держави, яка сформувалась на визвольній боротьбі та славі наших поколінь.

  У цей святковий день ми звертаємося до пам'яті українців, які боролися, творили і наближали нашу Незалежність. Ми прагнемо бути гідними тих, хто своїм славетним подвигом згуртував у прагненні бути незалежними і наше покоління.

  Нинішній час став одним з найважчих і найскладніших для українців та української державності. Сьогодні в умовах військових дій наш народ, не шкодуючи сил і життя, постав на захист України. І які б труднощі не спіткали нашу країну, будемо вірити в свої сили, в здатність перемогти всі незгоди, політичні суперечки, особисті непорозуміння та примножити добрі традиції людяності та поваги один до одного, зберігати в душі милосердя та терпіння, бо всі ми є діти однієї країни. Нам жити в Україні та будувати її для наступних поколінь.

  Упродовж віків українці мріяли про незалежну країну, в основі якої є свобода, гуманізм та демократія. І сьогодні все це ми маємо. Так давайте ж і сьогодні разом зберігати це дорогоцінне надбання – державність, що дає відчуття єдності українського народу, причетності до великої сім’ї українців, які мають безмежну любов до рідної землі.

  Український народ за роки Незалежності не раз демонстрував свою мудрість та толерантність.

  У цей знаменний день бажаю усім вам святкового настрою, успіхів у всіх справах і починаннях, миру в нашій країні та добробуту в кожній сім’ї українців.

  Разом ми збудуємо вільну і процвітаючу Україну, як заповідав нам великий Тарас Шевченко.

  Із Днем Незалежності України!

   
  З повагою,
  Голова Уманської районної державної адміністрації
  Віталій Олійник

  Схожі новини