• Новина з категорії: Новини

  Вечір пенсіонерів у селі Родниківка

   

   

  Вечір пенсіонерів у селі Родниківка


  Напередодні Міжнародного Дня людей похилого віку, яке відзначається 1 жовтня, 27 вересня року в селі Родниківка, організатором культурно-дозвільної діяльності відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району Мальцевою Н.П. проведено зустріч з жителями поважного віку. Так, як цей день співпадає з Міжнародним днем музики, то музика та пісні лунали весь вечір.

  На зустріч, яку назвали «Зігріймо серце добротою», були запрошені люди з різною життєвою долею, різних професій, щоб згадати та знову прожити разом молоді роки, дізнатися ще щось новеньке, і просто поспілкуватися, відійти від домашніх проблем.

  На вечорі розповідали про своє життя:

  Руденко Л.І., яка багато років пропрацювала у колгоспі профоргом, а потім працювала у будинку для пенсіонерів. Розповіла про нелегку долю покинутих одиноких людей.

  Сухина Є.Г. - енергійна, життєрадісна жінка, поетеса, яка прославилась своїм талантом за межами нашого села та району.

  Євгенія Григорівна читала вірші та співала пісні, які написала сама.

  Також всі уважно слухали розповіді колишніх працівників Родниківської школи вчительки - пенсіонерки Єщенко Л.П. та лаборантки Поліщук В.К.

  Інші також не залишились без уваги, в веселій домашній атмосфері, яка весь час була присутня, співалися українські народні пісні, і навіть, забувши про втому в ногах, залюбки всі пішли танцювати народні танці.

  А розбавляв вечір веселими піснями вокальний ансамбль «Вербиченька» (керівник Н.П. Мальцева).

  Для гостей був накритий стіл, за допомогою територіального центру соціального обслуговування та силами ансамблю «Вербиченька». Багато солодощей пенсіонери залюбки принесли самі, щоб похвалитися вмінням випікати та готувати.

   

  Вечір пенсіонерів у селі Родниківка

  Людям так сподобався вечір, що ніхто не хотів покидати зал.

  На початку вечора всі сфотографувалися, а в кінці фото було подароване на згадку кожному присутньому, чим люди були приємно вражені та задоволені.

   

   

   

   

   

  Схожі новини