• Новина з категорії: Новини

  Здорова земля - скарбничка життя

   

   

  Здорова земля - скарбничка життя

  Сучасні інтенсивні технології в сільському господарстві з широким застосуванням пестицидів та агрохімікатів призводить до значного відмирання гумусного шару, погіршення екологічного стану довкілля. Усі пестициди мають здатність накопичуватися в землі, воді, повітрі, продуктах харчування. Запам’ятаймо: отруєна земля не може давати безпечний урожай.

  В рамкам привернення уваги товаровиробників та громадян до інноваційних технологій біологізації землеробства 29 вересня 2016 року за участі спеціалістів управління агропромислового розвитку Уманської РДА в м.Умань відбувся семінар: «Здорова Земля – скарбничка життя».

  Семінар провели ТОВ «Центр Ефективних Технологій» та ГО «Клуб Органічного Землеробства».

  Учасникам семінару був представлений практичний досвід застосування Пробітехнології сільськогосподарськими підприємствами республіки Польща та в домогосподарствах координаторів та членів клубів органічного землеробства України.

  Слід відмітити позитивний вплив застосування Пробітехнології на вологозабезпечення сільськогосподарських культур в умовах посухи, де внаслідок позитивної дії мікробіологічних препаратів за довготривалої відсутності опадів в ризосфері кореневої системи рослин, зокрема кукурудзи, фіксувалась наявність вологи.

  Також учасників семінару поінформовано про позитивний вплив Пробітехнології на відновлення родючості та оздоровлення ґрунту, знешкодження залишків пестицидів, пригнічення патогенів та шкідників, підсилення живлення та стимуляція росту рослин, зменшення витрат на агрохімію та пальне, підвищення урожайності сільськогосподарських культур та якості вирощеної продукції.

  Схожі новини