• Новина з категорії: Новини

  Виїзд мультидисциплінарної команди територіального центру

   

   

   

  З метою покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення та забезпечення якісних умов життя незалежно від місця проживання, на базі територіального центру створена та працює мультидисциплінарна команда для надання комплексу соціальних послуг особам, які проживають у населених пунктах району та знаходяться в складних життєвих обставинах. До складу команди входять заввідділенням соціальної допомоги вдома, заввідділенням організації надання адресної грошової та натуральної допомоги, психолог, соціальний фахівець. За потреби до складу мультидисциплінарної команди запрошуються фахівці з управління праці та соціального захисту населення, управління пенсійного фонду та інших організацій.

  19-20 жовтня 2016 року мультидисциплінарна команда здійснила виїзди в села району. Відвідавши домівки самотніх їм було надано ряд необхідних послуг, а саме: здійснена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо послуг, які надаються терцентром, психологом терцентру Розборзською Н.А надана допомога щодо подолання стресових ситуацій, соціальними робітниками надано послуги по прибиранню домівок, інженером групи пожежно-рятувальних робіт районного відділу УДСНС Сорокою В.П проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки.

  Завідувач відділення соціальної допомоги вдома Сановська Ю.А.. перевірила роботу соціальних робітників.Проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання, вивчені потреби, проблемні питання. У результаті перевірки було встановлено, що соціальні послуги робітники надають вчасно та якісно згідно укладених договорів про соціальне обслуговування. До підопічних відносяться з розумінням, роботу виконують добросовісно та відповідально. Одинокі громадяни соціальним обслуговуванням задоволені, жодних зауважень не мають.

  Мультидисциплінарною командою надано послуг 109 особам похилого віку та інвалідам.

  Виїзд мультидисциплінарної команди територіального центру  Схожі новини