• Новина з категорії: Сім'я, молодь, спорт

  Звіт фізкультурно-оздоровчого спортивного клубу «Колос» Уманського району за 2016 рік


   

  Уманський районний фізкультурно-оздоровчий спортивний клуб «Колос» 20300 м. Умань, вул. Урбайліса, 39 тел. 5-32-35 , засновник Уманська районна Рада Черкаської області, рік заснування 2014 рік, статут затверджений Уманською районною Радою 23.11.2014 року.

  Фінансування ФОСК «Колос» здійснюється через Уманську районну державну адміністрацію.

  Основною метою роботи ФОСК «Колос» у 2016 році є створення якісних умов для занять фізичною культурою і спортом за місцем проживання та навчання сільської молоді. Робота фізкультурно-оздоровчого спортивного клубу «Колос» проводилась і проводиться відповідно Законів України, Указів президента, розпоряджень нормативних документів, наказів, відповідних програм та положень в галузі фізичної культури та спорту, плану відділу сім’ї, молоді та спорту, Положення про VІ сільські спортивні ігри Уманського району.

  Уманський районний фізкультурно-оздоровчий спортивний клуб «Колос» є спортивно-організаційним закладом, який користується правами юридичної особи. Згідно існуючого положення про ФОСК «Колос» і статуту клубу проводить роботу по залученню сільської молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, оздоровленню та фізичним загартуванням, організовує проведення районних спортивно-масових заходів. Вся робота сільських спортивних колективів носить суспільно-корисний характер. Кожні спортивні заходи є методичними центрами по вихованню популяризації фізичної культури і спорту, підготовці спортсменів-розрядників, суддів з даного виду спорту.

  Уманський районний фізкультурно-оздоровчий спортивний клуб «Колос» є комплексний організаційно-масовий і інструктивно-методичний центр сільської молоді на спортивних базах сіл.

  ФОСК «Колос» працював за річними планами, самостійно розробляв та затверджував програму реалізації головних напрямків діяльності спортивної організації.

  ФОСК «Колос» організовував роботу з сільською молоддю протягом року.

  У святкові та неробочі дні ФОСК «Колос» працював за окремим планом, затвердженим головою ФОСК «Колос».

  Згідно календарного плану Уманський районний ФОСК «Колос» у 2016 році розпочав свою роботу з таких видів спорту:

  -Волейбол:

  З грудня 2015 року по березень 2016 року проводилися VІ сільські спортивні ігри Уманського району з волейболу серед чоловіків. Участь брали 12 команд. Перемогу здобули: І місце – с.Кочубіївка, ІІ місце – с.Бабанка, ІІІ

   

  місце – Кочубіївка-2, ІV місце – с.Паланка.

   

  -І місце у Чемпіонаті Черкаської області з волейболу серед чоловіків на призи обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України.

   

  -Шахи:

  У лютому 2016 року проведено турнір ФОСК «Колос» серед жителів Уманського району. Участь прийняло 8 команд.

  1 місце – с.Іванівка

  2 місце – с.Родниківка

  3 місце – с.Берестівець

   

  -Футбол:

   

  Під керівництвом інструктора-методиста ФОСК «Колос» Соболенка І.М. проводяться:

  Чемпіонат Уманського району з міні-футболу 2016 року. Участь прийняли 8 команд.

  Результати: 1 місце – «УТК-Ятрань 1»; 2 місце – «УТК-Ятрань 2»; 3 місце – «Ятрань -80»; 4 місце – «Базис»

  Проводиться Чемпіонат Уманського району з футболу серед чоловіків «Першої»8 команд (Фурманка, Колодисте, 3 місце-Текуча, Ладижинка, Антонівка, Краснопілка, 1місце-Старі Бабани, Іванівка, Кочержинці, Полянецьке, Умансьфермаш, 2 місце-Локомотив-Свобода) та «Вищої Ліги» 9 команд (3 місце- УТК-Агро с.Паланка, 2 місце-Базис-2 с.Кочубіївка, Іскра-Ятрань-80-ті с.Собківка, 1 місце-Базис с.Городецьке, Сокіл с.Бабанка, Ніка с.Родниківка, Рубін с.Городниця, Інтерес-центр м.Умань, Пахтакор м.Умань).

  Проводиться 3 ЧемпіонатУманського району з футболу серед ветеранів. Участь приймають –

  1 «Сингента»

  2 «Іскра» Собківка

  3 Христинівка

  4 Маньківка

  5 Іванівка

  6 "Ятрань-80"

  7 "Меблевик"

  8 "Граніт" (Старі Бабани)

   

  Кубок Уманського району «Золотий Колос-2016». Участь приймали такі команди:

  -с.Старі Бабани – переможець Чемпіонату Уманського району з футболу серед команд Першої Ліги;

  -«Локомотив-Свобода» – срібні призери Чемпіонату Уманського району з футболу серед команд Першої Ліги;

  -«Базис» с.Городецьке - переможець Чемпіонату Уманського району з футболу серед команд Вищої Ліги;

  -«Базис-2» с.Кочубіївка – срібний призер Чемпіонату Уманського району з футболу серед команд Вищої Ліги.

  Ігри відбулись в такому порядку:

  1.Городецьке – «Локомотив-Свобода» рахунок 2:0;

  2.Кочубіївка – Старі Бабани рахунок 1:1 (пенальті 5:6)

  За 3 місце Кочубіївка - «Локомотив-Свобода» рахунок3:2

  За 1 місце Городецьке - Старі Бабани рахунок 3:1

  Отже володарем Кубку «Золотий Колос-2016»стала команда «Базис» с.Городецьке, 2 місце - «Граніт» с.Старі Бабани, 3 місце – «Базис» с.Кочубіївка, 4 – «Локомотив-Свобода» м.Умань .

  Команди-призери були нагороджені Кубками та грамотами Уманської райдержадміністрації.

   

  -«НАЙСПОРТИВНЫШЕ СЕЛО УМАНЩИНИ-2016»

  «Спорт для всіх – здоров’я кожного», під таким девізом, за розпорядженням Голови Уманської районної ради Оксани Анатоліївни Супрунець - 13 серпня 2016 року на стадіоні в с .Городецьке відбулися спортивні змагання "Найспортивніше село Уманщини - 2016", у яких взяли участь 11 населених пунктів.

  Незважаючи на те, що суботній день, 13 серпня, був, як для нинішнього літа, достатньо прохолодним, на районному стадіоні Городецького було достатньо гаряче. Адже на різних майданчиках тут проводилися спортивні змагання «Найспортивніше село Уманщини -2016».

  Відкрилися вони підняттям Державного прапора України. Голова районної ради Оксана Анатоліївна Супрунець побажала усім учасникам змагань показати найкращі свої результати у різних видах, передбачених програмою, і,звичайно ж, перемоги.

  Нановому майданчику зі штучним покриттям, сільські спортсмени визначали кращі команди з міні-футболу. Врешті-решт з 9 команд-учасників у матчах за призові місцязійшлися футболісти сіл: Краснопілки, Собківки та Кочубіївки. 1 місце зайняли спортсмени с.Кочубіївка, срібло за Собківчанами, бронзу завоювала команда с.Краснопілка. Всього було зіграно 12 матчів.

  Щиро підтримували вболівальники всіх місцевих силачів, котрі штовхали 24-кілограмові гирі, а також змагалися в армрспорту, адже дехто з них показував своє вміння в обох дисциплінах. У змаганнях гирьовиків перемогу святкували Пластун В. (вагова категорія до 65 кг) з Іванівки, Давиденко Б. (до 75 кг) з Кочубіївки, Божко р. (до 90 кг) із Кочубіївки та Довиденко О. (більше 90 кг) з Кочубіївка.

   

  Переможцями у змаганнях з армспорту стали Копущу П. (вагова категорія до 70 кг) з с.Старі Бабани, Раков Я. (до 90 кг) — з Кочубіївки, Площук А.(понад 90 кг) із Берестівця.

   

  У шашкістів переможцем стали:(серед жінок) Шмалій С. з Громів та (серед чоловіків) Байда Ю. з Берестівця.

   

   

  Напруженим виявився фінал з настільного тенісу між Прудиус Ілоною з Собківки та Подчас Анною з Іванівки. Золото за – Прудиус Ілоною.

   

  Перше місце змагань із настільного тенісу серед чоловіків виборов Володимир Сушкета з Іванівки.

  А завершувалися змагання чи не найбільш видовищним видом — перетягуванням каната. Ще до його початку фаворитами називали команди з Ладижинки та Кочубіївки. Так воно й трапилося. Кремезні, міцні Ладижинські чоловіки здійснювали опір спортсменам з Кочубіїки.Але здолавши всіх своїх суперників перемога за Кочубіївськими силачами.

   

  Нагородження переможців і призерів змагань в окремих видах спорту здійснили Голова Уманської районної ради Оксана Анатоліївна Супрунець і Голова фізкультурно-оздоровчого спортивного клубу «Колос» Юлія Володимирівна Танасійчук. Всі переможці та призери були нагороджені грамота Уманської районної ради та медалями. За міні-футбол та перетягування канату – Кубками та грамотами Уманської районної ради. Проте всі учасники змагань чекали на оголошення загальнокомандних результатів.

   

  Третє місце вибороли спортсмени із Ладижинки набравши 344,5 очка, другими стали спортсмени із Іванівки набравши 381,5 очка, а переможцем (вже вкотре протягом останніх років!) — команда Кочубіївки набравши 458 очків. Їй і тепер відстоювати честь Уманщини на обласних змаганнях, які відбуватимуться вперше на Уманщині (с.Городецьке) 3 вересня 2016 року.

   

  Команді-переможцю і обом призерам були вручені Головою Уманської районної ради Супрунець Оксаною Анатоліївною Кубки та почесні грамоти Уманської районної ради.

   

  Під керівництвом Уманської районної Ради та ФОСК «Колос» команда Уманського району прийняла участь в обласних змаганнях «Найспортивніше село Черкащини-2016» на призи обласної ради, де с.Кочубіївка зайняла 1місце.

   

  11/10/2016 року із Всеукраїнських фінальних спортивних змагань серед найкращих спортсменів ВФСТ "Колос» АПК України повернулась збірна Черкаської області, де посіла почесне 8-ме місце. В змаганнях взяли участь понад 520 спортсменів з 22 команд обласних збірних сформовані із найкращих спортсменів.До їх складу входили майстри спорту міжнародного класу, майстри спорту, кандидати у майстри спорту, переможці і призери Всеукраїнських і міжнародних змагань. До участі допускалися лише жителі районних центрів та сільської місцевості.
  Результати:
  В армреслінгу наша область зяйняла 5 місце загальнокомандне місце, а Івахненко Богдан виборов золото в категорії понад 90 кг! Раков Ярослав 11 місце, Коваленко Ярослав 9 місце.
  В гирьовому спорті виступали три наших спортсмена. В ваговій категорії до 95 ВойченкоВячеслав зайняв 6 місце, Кирилюк Катерина серед жінок зайняла також 6 місце, а Марчак Вадим отримав бронзу в ваговій категорії понад 95.
  В настільному тенісі нашу збірну представляли Слинько Олександр (4 місце) та Моцна Ірина (6 місце) і здобули загальнокомандне 3 місце.
  Не відстали наші спортсмени і в кросі. Діденко Антон, який йшов всю дистанцію першим, прикро спіткнувся за 20 метрів від фініша і став третім. Філатова Тетяна 11 місце. Загальнокомандне 8 місце.
  Ну а в останній день змагань вся увага була прикута до волейболістів. Наші хлопці в складі (Таранов Ігор, Курко Богдан, Наріманов Рафаель, Діхтяренко Ігор, Таранець Ігор, Осадчук Роман, Гережа Іван, Половінський Богдан) впевнено вийшовши з групи вигравши в Херсонської, Житомирської та Чернігівської областей з однаковим рахунком 2-0 по партіях.
  В півфіналі зустрілись з Вінницькою обл. (яка і здобула пеше місце) і в надзвичайно напруженій боротьбі програли 2-1, в третій партії рахунок був 15-13. А в матчі за третє місце впевнено перемогли Івано-Франківську збірну 2-0 по партіях.
  Отож підводячи підсумки виступили дуже гідно, навіть зважаючи на те, що участь в таких змагаганнях приймали вперше. В кожному виді спорту мали або призера, або призове загальнокомандне місце.
  Варто відзначити чудові умови для проведення змагань і проживання та харчування учасників на базі «Перлина Донеччини», добру організацію відкриття, нагородження спортсменів, красиву нагородну атрибутику від національного Олімпійського комітету і Центральної Ради ВФСТ «Колос» АПК України. А також президента Спортивного клубу "Базис" Осадчого Володимира Олексійовича який проспонсорував нашу команду, надав автобус для проїзду і забезпечив екіпіруванням

   

   

  ФК «УТК-Ятрань» під керівництвом інструктора-методиста ФОСК «Колос» Єжаченка О.М. прийняли участь у Кубку Черкаської області з футболу серед чоловіків – зайняли 2 місце, прийняли участь у Чемпіонаті Черкаської області з футболу серед чоловіків – де зайняли 4 місце у турнірній таблиці.

   

  Інструктор-методист ФОСК «Колос» кандидат у Майстри спорту з багатоборства Пею В.М., проводить підготовку ЖФК «Ятрань-Базис» Уманського району для участі у Зимовій Першості та Чемпіонаті України серед жіночих команд «Вища Ліга».

  У 2016 році ЖФК «Ятрань-Базис»:

  -Зайняла 3 місце на Зимовій Першості України з футболу серед жіночих команд «Вищої Ліги».

  -зайняла 4 місце у Чемпіонаті України з футболу серед команд «Вищої Ліги».

   

  «Здоров’я не все, але все без здоров’я – ніщо…»

   

   

  Клубом керує і організовує роботу Голова – Танасійчук Юлія Володимирівна 1990 р.н., освіта закінчена вища, загальний трудовий стаж роботи – 6 р., має І розряд з футболу, методичну роботу організовує методисти-інструктори:

  -Безверхній Богдан Петрович 1975 р.н., освіта середня,

  -Єжаченко Олександр Михайлович 1965 р.н., освіта середня-спеціальна,

  -Пею Володимир Микитович 1963р.н., освіта закінчена вища, кандидат в Майстри спорту з багатоборства.

  -Соболенко Ігор Михайлович 1974 р.н., освіта закінчена вища.

   

  Фінансування:

  -кошти на придбання предметів постачання – 13000 гривень;

  -відрядження – 3500 гривень;

  -заробітна плата -148200 гривень;

  -нарахування на заробітну плату – 34500 гривень;

  -інші видатки – 13000 гривень;

  -всього для використання коштів – 199200 гривень.

  Проблеми та пропозиції:

  -Затвердження в штатний розпис інструкторів-методистів в кожен населений пункт;

  -збільшення коштів на навчально-тренувальну роботу та матеріально-технічне забезпечення;

  -придбання комп’ютера та інформативного обладнання (фотоапарат та відеокамеру).

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Голова ФОСК «Колос» Ю.В.Танасійчук

   

   

   

   

   

  Схожі новини