• Новина з категорії: Анонси

  Оголошено конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах

  Оголошено конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах

  Уманська районна державна адміністрація оголошує відкритий конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Уманського району.

  Основні умови конкурсу та перевезення пасажирів:

  Конкурс проводиться відповідно до вимог статей 7, 44 Закону України „Про автомобільний транспорт”, постанов Кабінету Міністрів України від 03грудня 2008 року № 1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, від 18 лютого 1997 року №176 „Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту”.

  Ці умови конкурсу визначають умови перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, що повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об’єкті конкурсу:

  1.Виконання вимог законодавчих і нормативно-правових актів України у сфері перевезення пасажирів.

  2.Забезпечення якісного і безпечного руху на маршруті.

  3.Захист прав споживачів під час їх транспортного обслуговування.

  4.Забезпечення надійності, комфортності та безпечності транспортних засобів, що працюватимуть на маршруті.

  5.Надання соціально значущих послуг автомобільного транспорту (перевезення пільгових категорій громадян).

  6.Здійснення обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків та багажу на транспорті, згідно із законодавством.

  7.Наявність у персоналу відповідних знань та кваліфікації стосовно порядку надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

  8.Використання на маршруті сертифікованих автобусів категорій М2,М3,класів А, В, І, ІІ, ІІІ з кількістю місць для сидіння не менше 21, а автобуси пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями з кількістю місць для сидіння від 14.

  9.Забезпечення утримання у належному технічному і санітарному стані рухомого складу та зберігання транспортних засобів, згідно з вимогами законодавства, здійснення контролю за технічним станом транспортних засобів перед виїздом на маршрут, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, забезпечення проведення медичного контролю за станом здоров’я водіїв.

  10.Використання для перевезення пасажирів автобусів, двигуни яких відповідають діючим державним стандартам з екологічної безпеки.

  11.Визначення місцями зупинки автобусів автостанцій, а в разі їх відсутності – місць розташування автопавільйонів з відповідною інформацією про рух автобусів.

  12.Забезпечення регулярного руху не менше 90 відсотків від затвердженого розкладу руху.

  13.Можливість надання допоміжних послуг, пов’язаних з перевезенням.

  14.Забезпечення оновлення рухомого складу.

  15.Створення конкурентного середовища.

  16.Забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який включає приміський автобусний маршрут загального користування транспортного засобу,пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

  17.Використання на приміському автобусному маршруті загального користування автобусів, які є власністю, спів власністю перевізника або взяті в лізинг

  Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на об’єкт конкурсу заяву за формою, визначеною згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081, і такі документи:

  - нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

  - перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (із відміткою «з місцем водія/без місця водія»), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу ;

  - відомості за підписом суб’єкта господарювання про автобуси, які будуть використовуватись на автобусному маршруті з зазначенням підстав для їх використання перевізником;

  - копії ліцензійних карток на кожний автобус , який пропонується до використання на автобусному маршруті ( за наявності);

  - документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі, із зазначенням дати проведення конкурсу;

  - копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

  - копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

  - перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

  - анкету відповідно до пункту 32 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081;

  - копію штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останні два квартали.

  Перелік та бланки документів можна отримати за адресою: м. Умань, пл.Соборності, 1, кім. 208 або на офіційному веб-сайті райдержадміністрації www.umanrda.gov.ua та м.Черкаси, бульвар Шевченка, 389, ПАТ "Черкаське обласне підприємство автобусних станцій”.

  Плату за участь у конкурсі за один об’єкт конкурсу - 1500 грн., перераховувати на рахунок ПАТ "Черкаське обласне підприємство автобусних станцій” р/р 260083001481, Філія Черкаське ОУ АТ "Ощадбанк” (м.Черкаси), МФО 354507, код 22804012 із зазначенням в текстовій частині платіжного доручення коду ЄДРПОУ підприємства або ідентифікаційного номеру для фізичної особи-підприємця.

  Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

  Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах):

  конверт (пакет) з позначкою № 1 – містить документи для участі в конкурсі;

  конверт (пакет) з позначкою № 2 – містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент.

  Документи на участь у конкурсі приймаються до 16.00 24.02.2017за адресою: 20300, м. Умань, пл. Соборності, 1, кім. 208.

  Засідання конкурсного комітету з питань визначення переможців конкурсу відбудеться13.03.2017 о 11.00 за адресою: м.Умань, вул. Залізняка,2а.

  Телефон для довідок: (04744) 3-80-25.

  Перелік маршрутів, на які оголошено конкурс - perevezennya-02.17-1.doc [20.73 Kb] (cкачувань: 12)

   


  Схожі новини