• Новина з категорії: Новини

  У навчальних закладах району проведено тематичні заходи до Дня українського добровольця

  У навчальних закладах району проведено тематичні заходи до Дня українського добровольця

       14 березня 2017 року у всіх загальноосвітніх навчальних закладах району проведено тематичні заходи до Дня українського добровольця, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.

        У Ладижинській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено: бесіду з учнями 1-11-х класів про відзначення Дня українського добровольця (13 березня 2017 року); флешмоб «Тризуб - це Україна» за участю: начальника відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА Бондаря Б.Б., керівників загальноосвітніх навчальних закладів району, працівників відділу освіти, молоді та спорту, педагогічних працівників та учнів Ладижинської ЗОШ (14 березня 2017 року, педагог-організатор Романюк Н.С.); виставку дитячої творчості (вірші, малюнки) «Я люблю Україну» (1, 3 поверхи школи, Шабаліна Л.В.); оформлено стенд «14 березня День добровольця» (педагог-організатор Романюк Н.С.); виставку літератури на патріотичну тематику (бібліотекар Ратушна С.С.); перегляд документальних фільмів про події на сході України (педагог-організатор Романюк Н.С., Зубрицька Г.М., 14-15 березня 2017 року); екскурсію до Ладижинського краєзнавчого музею (учитель Горенко Т.В., 14-15 березня 2017 року); зустріч з учасником бойових дій в АТО Захарчуком Сергієм Адамовичем (учитель Горенко Т.В.).

        У Полянецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено урок мужності «Герої серед нас», на який завітав Архіпов Арсентій, односельчанин, учасник АТО. Арсентій поділився своїми бойовими спогадами, подякував дітям за підтримку, за теплі листи, добре слово. За дорученням ще одного земляка, учасника АТО – Андрія Шаповалова, Арсентій передав до шкільного музею бойового прапора із побажаннями таадресами воїнів, своїх бойових побратимів, які у перші дні війни стали на захист кордонів нашої держави. Прапор України пройшов з Андрієм весь його бойовий шлях. Під час зустрічі діти вітали гостя віршами та піснями про мужність українських воїнів, читали уривки з листів, які школярі неодноразово передавали в зону АТО, дякували за мирне небо над головою. Разом з гостем учні переглянули відео про 23-річного капітана, Героя України, уманчанина – Андрія Кизила, який загинув у бою під Авдіївкою. Хвилиною мовчання вшанували усіх героїв, які відстоювали територіальну цілісність України. Урочисте зібрання завершилось молитвою за Україну. У цей день учні школи мали можливість переглянути бібліотечну виставку про добровольчі батальйони України «Вони захищають нашу Батьківщину», а також взяли участь у Всеукраїнському флешмобі «Тризуб – це Україна».

   У навчальних закладах району проведено тематичні заходи до Дня українського добровольця

       У Ятранівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено ряд заходів до Дня Добровольця: організовано покладання квітів та запалювання свічки пам’яті до пам’ятного знаку захисникам АТО і героїв небесної сотні; класними керівниками організовано виховні години: «Хоробрі Серця», бесіди «Чи став би я добровольцем», переглянуто фільми: «Рейд», «Добровольці Божої чоти», «Я Доброволець»; у шкільній бібліотеці організовано тематичну виставку про події листопада 2013 – лютого 2014 року, та про участь в них добровольчих формувань; організовано патріотичний флешмоб «Повертайся живим» (учні 6-9-х класів).

     У Кочубіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено загальношкільний захід присвячений Дню українського добровольця, урочисте покладання квітів до куточка Героїв Небесної Сотні (педагог-організатор, вчитель музики); виставку дитячих малюнків, фотоколажів, присвячених бійцям-добровольцям (педагог-організатор, класні керівники); проведено виховні години, години спілкування, уроки мужності: «Тризуб – це Україна», «Наші добровольці», «День українського добровольця» (класні керівники); організовано перегляд та обговорення документальних фільмів про сучасні події, пов’язані з боротьбою за незалежність і територіальну цілісність України (вчитель історії, класні керівники); ілюстративну виставку літератури, фотоматеріалів та публікацій про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, та про участь у них добровольчих формувань (шкільний бібліотекар).

     У Ропотуському НВК проведено такі заходи: патріотичний флешмоб за участю школярів, тематичні інформаційні хвилинки в 1-4-х класах «Патріоти України», виховні години в 5-6-х класах «Тризуб – це Україна», 7-9-х класах «Українські добровольці».

      У Бабанській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено загальношкільну лінійку присвячену Дню українського добровольця, на якій учні школи висловили подяку усім добровольцям АТО та побажали їм якнайшвидшого повернення додому живими; патріотичний флешмоб.

       У Родниківській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевчека організовано покладання квітів на могилу загиблого учасника АТО, добровольця – Анатолія Поліщука (заступник директора з виховної роботи В.П. Іщенко, класний керівник 8-го класу Л.А. Дьяченко, 14 березня 2017 року). У шкільній бібліотеці функціонує тематична виставка матеріалів (книги, фотоматеріали) про учасників АТО – жителів села Родниківка (шкільний бібліотекар Л.В. Кучер, постійно). Оформлено стенд «Хоробрі серця» (заступник директора з виховної роботи В.П. Іщенко, педагог-організатор О.В. Матрос). Проведено: патріотичний флешмоб, присвячений Дню українського добровольця (заступник директора з виховної роботи В.П. Іщенко, педагог-організатор О.В. Матрос, 14 березня 2017 року, 14.00); виховні години, години спілкування про учасників АТО – жителів села Родниківка (класні керівники 1-11-х класів); роз’яснювальну роботу щодо значення державного символу України під загальним гаслом «Тризуб – це Україна» (класні керівники 1-11-х класів); патріотичний флешмоб «Тризуб – це Україна» (педагог-організатор О.В. Матрос, 10 березня 2014 року).

   У навчальних закладах району проведено тематичні заходи до Дня українського добровольця

       У Паланській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено такі заходи: у шкільній бібліотеці створено та поповнюється тематична виставка літератури, публікацій про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, та про участь в них добровольчих формувань; волонтерський загін учнів 10 класу зібрав кошти, щоб допомогти Майбороді Станіславу, учаснику АТО, відправити його матір на обстеження до Київського інституту онкології; у шкільному музеї розміщено стенд-експозицію з портретами Героїв Небесної Сотні. Музей 14 березня 2017 року відвідали учні 6-го та 11-го класів. Класними керівниками даних класів проведено бесіди, присвячені Героям Небесної Сотні. Учителі української мови організували конкурс на кращу творчу роботу, присвячену бійцям-добровольцям, а учителі образотворчого мистецтва оголосили конкурс на кращий малюнок. Протягом наступного тижня – з 20 по 24 березня планується провести виставку кращих дитячих творчих робіт та малюнків. 14.03.2017 проведено флешмоб, присвячений Дню українського добровольця, в якому взяли участь учні 8, 10 та 11 класів. Класними керівниками організовано перегляд фільмів. Учні 3-11-х класів переглянули добірку із 7 стрічок про АТО на сході України – «Обличчя війни». Учителі історії провели роз'яснювальну роботу з учнями 5-11-х класів щодо значення державного символу України під загальним гаслом «Тризуб – це Україна». Заплановано провести зустріч учнів 8-11-х класів з учасником АТО, односельчанином, Садовим Андрієм Васильовичем. Проведені заходи будуть висвітлені на сайті школи протягом березня 2017 року.

        У Танському НВК проведено: урочисту лінійку біля стенду приуроченому Героям Небесної Сотні (заступник з НВР – Горобець Н.Г., педагог-організатор Малай Т.В., класні керівники); виховні години, уроки мужності, години спілкування; зустріч з членом добровольчих формувань АТО; організовано тематичну виставку в шкільній бібліотеці (бібліотекар – Гнилозубенко Н.А.); проведено виставку дитячих творчих робіт присвячених бійцям добровольцям; проведено патріотичний флешмоб, присвячений Дню українського добровольця (педагог-організатор Малай Т.В.); організовано перегляд документального відеоролика про сучасні події, пов’язані з боротьбою за цілісність України (заступник з НВР – Горобець Н.Г., педагог-організатор – Малай Т.В., класні керівники).

       У Шаринському НВК проведено: години спілкування на тему: «Учасники революції гідності»; виставку дитячих творчих робіт, творів, віршів, малюнків і фото, присвячених бійцям-добровольцям; у шкільній бібліотеці створено тематичну виставку літератури, фотоматеріалів та публікацій про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, та про участь в них добровольчих формувань; переглянуто документальний фільм про події на Сході України; поновлено тематичні експозиції, присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні, героїв АТО.

       У Томашівському НВК І ступеня класними керівниками 1-3-х класів проведено заходи, а саме: виховні години на тему: «Державні символи України», «Пам’яті Героям Небесної Сотні»; організовано перегляд фільму-презентації про події, пов’язані з боротьбою за незалежність і територіальну цілісність України; організовано виставку дитячих малюнків на тему «Тризуб – це Україна» та малюнків, присвячених бійцям-добровольцям.

  За інформацією відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА

  Схожі новини