• Новина з категорії: Новини

  У школах району відбулися виховні заходи до міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів

   У школах району відбулися виховні заходи до міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів

        З метою збереження історичної пам'яті про трагічні події Другої світової війни, що забрала життя мільйонів людей, загиблих у нацистських концтаборах, гетто та місцях примусового утримування, у всіх загальноосвітніх навчальних закладах району проведено ряд тематично-виховних, культурно-мистецьких заходів до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів.

      У Полянецькій, Старобабанівській, Колодистенській, Іванівській ЗОШ І-ІІІст., Кочержинському, Танському, Ропотуському НВК проведено години спілкування, класні та виховні години на теми: «Невинні жертви Другої Світової війни», «Табори смерті», «Не забуваймо про це», «Без права на забуття», «Від антисемітизму до нацизму», «Нацизм – крайній прояв антисемітизму ХХ віку», «Праведники народів світу – герої, що врятували життя», «Дитинство за колючим дротом», «Важка доля в’язнів – підлітків».

        У Текучанській, Іванівській, Родниківській, Паланській ЗОШ І-ІІІ ст., Танському, Посухівському НВК відбулися тематичні уроки, уроки історії та уроки пам’яті: «У нашій пам’яті вічно», «Вдячні нащадки пам’ятають», «Дорога до безсмертя», «Якщо на землі є пекло», «Фашистські табори», «Уроки пам`яті людської», «У нашій пам`яті вічно», «Пам'ять жива», «Хвилина пам`яті», «Варварство ХХ століття – фашистські таборі смерті в Україні», «Назавжди в пам’яті людській», «Гетто в період Другої світової війни», «Дитинство за колючим дротом», «Фашистські табори смерті», «Фашистські табори смерті – геноцид проти людства», «Сірі стіни жалоби».

   У школах району відбулися виховні заходи до міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів

       У Танському НВК проведено учнівську конференцію «Герої живуть вічно», у Текучанській ЗОШ І-ІІІ ст. організовано засідання «круглого столу» «Освенцім: уроки великої трагедії». У Ропотуському НВК проведено інформаційну екскурсію «В’язнів концтаборів села Ропотуха». У Колодистенській ЗОШ І-ІІІ ступенів організовано загальношкільну лінійку.

        У Танському НВК проведено конкурс на кращий учнівський твір: «Трагедія війни – найтяжчий злочин проти людства» та конкурс рефератів: «Трагедія Бабиного Яру у наших серцях».

       У Полянецькій, Текучанській, Іванівській, Колодистенській, Родниківській школах, Посухівському НВК переглянуто відеофільми: «Подорож по меморіалах концентраційних таборів Третього Рейха: Майданек, Бухенвальд, Освенцім», «Цього не можна забути», «Визволення в’язнів фашистських таборів», «З вуст очевидця», «Пам’яті закатованих у нацистських таборах».

      У Паланській, Полянецькій, Старобабанівській, Іванівській, Родниківській ЗОШ І-ІІІ ст., Кочержинському, Танському, Посухівському НВК оформлено тематичні виставки історичної літератури в шкільних бібліотеках.

       У селі Вільшана Слобідка до Міжнародного дня визволення фашистських таборів організовано у бібліотеці виставку творів про колишніх в’язнів концтаборів та борців антифашистського опору.

   У школах району відбулися виховні заходи до міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів

  Схожі новини