• Новина з категорії: Новини

  Районна влада долучилася до проведення всеукраїнської медичної конференції

   Районна влада долучилася до проведення всеукраїнської медичної конференції

  18 травня 2017 року на Уманщині відбулося відкриття всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої вирішенню питань медичної допомоги інфекційним хворим в умовах реформування галузі охорони здоров’я.

  Організаторами конференції стали Міністерство охорони здоров’я України, громадська організація «Всеукраїнська асоціація інфекціоністів» та Управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації. Підтримку в проведенні даної конференції також надали Уманська центральна районна лікарня і керівники сільськогосподарських підприємств району.

  Тематика конференції є актуальною, адже на даний час в Україні спостерігається досить складна епідеміологічна ситуація. Про це зазначив президент Всеукраїнської асоціації інфекціоністів Михайло Андрейчин. Так, сумарно інфекційна захворюваність у 2016 р. порівняно з 2015 р. зросла на 18,2%. Значними темпами поширюються такі інфекційні хвороби, як сальмонельоз, лептоспіроз, кашлюк, вірусні гепатити А і В, інфекційний мононуклеоз, гострі респіраторні вірусні інфекції. Разом з тим, невирішеною проблемою залишається неналежна реєстрація інфекційних хвороб приватними та державними медичними установами. Зараз наша країна фактично знаходиться на порозі нових серйозних викликів, і можливі масштабні епідемії, зокрема кору, кашлюка, дифтерії, зростання захворюваності на вірусні гепатити тощо. 

  Районна влада долучилася до проведення всеукраїнської медичної конференції

  На конференцію, яка триватиме протягом 18 – 19 травня, прибули спеціалісти та науковці із 23 областей України. До її участі долучилися також медики Уманської ЦРЛ, які здобудуть нові знання та обміняються досвідом щодо лікування інфекційних захворювань.

  Маємо надію, що в Уманському районі подібні конференції проводитимуться і надалі по різних напрямах медицини.

   

  Схожі новини