• Новина з категорії: Анонси

  Стартував всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації

   

  Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують з 29 червня цього року старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

  До участі у конкурсі до 15 жовтня 2017 року приймаються матеріали в чотирьох номінаціях:

  онлайн-публікація,
  стаття (в друкованому ЗМІ),
  радіоматеріал,
  відеоматеріал.

  Призовий фонд від Програми Ради Європи. В кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії:
  І премія – 15000 грн,
  ІІ премія – 10000 грн,
  ІІІ премія – 7000 грн.

  Конкурсом також передбачено відзначення авторів низки робіт заохочувальними відзнаками та запрошення переможців до участі у міжнародному заході з тематики місцевого самоврядування в одній з країн – членів Ради Європи.

  Церемонія нагородження переможців Конкурсу відбудеться у Києві наприкінці 2017 року.

  До участі приймаються матеріали, розміщені вперше у регіональних ЗМІ усіх типів (теле- і радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) і форм власності (державної, приватної, комунальної) не раніше 1 січня 2017 року.

  Тематичні пріоритети конкурсних робіт:
  Мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування.
  Добровільне об’єднання територіальних громад.
  Співробітництво територіальних громад.
  Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку (здобутки громад, досягнуті завдяки змінам, що внесені до Бюджетного та Податкового кодексів).
  Кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їх відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

  Форма заявки учасника Конкурсу розміщена за посиланням: http://bit.ly/contest2017media.

  Довідкову інформацію можна отримати за телефонами: (044) 458-44-40; (044) 501-92-03; (093) 403-58-87; (097) 917-70-70, або надіславши запит на електронну адресу: contest@internews.ua.

  Схожі новини