• Цетр надання адміністративних послуг - діяльність

  Полезные статьи по отделке и ремонту квартир blitz-remont.ru и о том как постороить дом своими руками,
  источник: bv-ryazan.ru.А всё самое интересное вы найдёте на megadl.ru.
   
   

  Повідомляємо громадян про роботу

  відділу надання адміністративних послуг Уманської райдержадміністрації

   

      Центр надання адміністративних послуг Уманської райдержадміністрації (ЦНАП) створено у 2013 році на виконання Закону України «Про адміністративні послуги», з метою запровадження сучасних форм надання адміністративних послуг та забезпечення можливості організації отримання жителями району найбільш поширених адміністративних послуг в одному приміщенні.

       Із створенням ЦНАПу послуги, які відносяться до адміністративних, надаються виключно через ЦНАП.

     Розпорядженням голови райдержадміністрації № 191 від 18.08.2014 затверджений перелік адміністративних послуг, що надаються через ЦНАП Уманської райдержадміністрації.

      Водночас даний перелік включає послуги, затверджені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 року № 523 «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

     До його складу увійшли послуги сектору державної реєстрації райдержадміністрації (10), послуги Головного територіального управління юстиції (11), послуги Уманського РВ УДМС України в Черкаській області (9), послуги Управління Держгеокадастру в м.Умань та Уманському районі (14), послуги відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації (4), документи дозвільного характеру (12) – всього 60 послуг.

      За 2016 рік ЦНАП надано 16945 послуг, в середньому за місяць – 1412.

      За три місяці поточного року надано 3687 послуг. Це послуги:

      - Управління Держгеокадастру в м. Умань та Уманському районі – 2928;

      - Відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації – 28;

      - Уманського РВ УДМС України в Черкаській області – 276;

      - Сектору державної реєстрації райдержадміністрації – 453;

      - Головного територіального управління юстиції – 2.

     Центр надання адміністративних послуг розташований в орендованому приміщенні Уманського виробничого відділку КП «Черкаське обласне об’єднання бюро технічної інвентаризації» та поділяється на сектори: очікування, інформування та прийому. Відкритість робочого простору дозволяє відвідувачам почувати себе комфортно. Наявність відділення Ощадбанку дозволяє, не виходячи із приміщення, здійснити оплату адміністративного збору.

     ЦНАП – це офіс, у якому послуги надаються через адміністратора. Система обслуговування ЦНАП полягає у тому, що громадянин подає адміністратору заяву та відповідний пакет документів. Коли строк спливає, громадянин знову приходить у ЦНАП та отримує необхідний результат. Всі процедурні аспекти у ході надання послуги (передача документів на виконання, затвердження, погодження, отримання результату, отримання різних «папірців» тощо), через які громадяни були змушені тривалий час відвідувати різні установи – тепер є справою адміністратора.

      Вас чекають в Центрі надання адміністративних послуг Уманської райдержадміністрації за адресою: м. Умань, вул. Горького, 35-А, тел. 4-01-99.

   Начальник відділу Л.М. Ляховська