• Сільське господарство

  Полезные статьи по отделке и ремонту квартир blitz-remont.ru и о том как постороить дом своими руками,
  источник: bv-ryazan.ru.А всё самое интересное вы найдёте на megadl.ru.

   
   
   
   
    


   

  Спеціалісти управління агропромислового розвитку стали учасниками експо-фесту «AGROSHOW Ukraine 2017»

       Спеціалісти управління агропромислового розвитку Уманської РДА 18-20 травня 2017 року взяли участь в роботі експо-фесту «AGROSHOW Ukraine 2017», що відбувся в м. Черкаси.

       Під час проведення заходу було представлено широкий спектр зразків сільськогосподарської техніки, від передпосівної обробки насіння до збору урожаю, провідних виробників світу.

       Уманський національний університет садівництва запропонував відвідувачам оглянути безвірусний посадковий матеріал картоплі, полуниці, малини.

       В рамках проведення експо-фесту відбувся «VІІ регіональний форум органічна Україна».Головним партнером даного заходу була спілка «Органічна Україна», ТОВ «Агрофірма Поле», які ознайомили присутніх про перспективи розвитку органічного виробництва в Україні та основні аспекти проведення сертифікації органічного виробництва.


    

  Посівна 2017 року завершується

       Аграрії Уманщини завершують посів ярих сільськогосподарських культур.

       Згідно оперативної інформації управління агропромислового розвитку станом на 15 травня 2017 року ярі зернові і зернобобові культури посіяно на площі 28,8 тис. га, що становить 80,7% до прогнозу, в тому числі посів ранніх ярих зернових проведено на площі 10,1 тис. га, що становить 95% до прогнозу, з яких ярого ячменю посіяно – 7 тис. га (100%), гороху – 2,4 тис. га (124%). Першими завершили посів ранніх ярих зернових та зернобобових ТОВ «Новий Світ-Агро», Уманська філія ПрАТ «Райз-Максимко», ФГ АФ «Базис».

       Господарства району продовжують посів основної валоутворюючої культури – кукурудзи на зерно. Посів даної культури проведено на площі 18,4 тис. га, що становить 77% до прогнозу. Завершили посів кукурудзи на зерно в ТОВ «Новий Світ-Агро», ТОВ «Аграрій СВПП», ТОВ «АФ Оксанино».

       В 2017 році по господарствах усіх форм власності весняний посів технічних культур планується здійснити на площі 32,3 тис. га. На звітну дату посів технічних культур проведено на площі 29,8 тис. га, що становить 92,3% до прогнозу. Основну частину в структурі технічних культур посідають посіви соняшнику, якого вже посіяно на площі 19,5 тис. га.

       Завершено посів цукрового буряка на площі 1,8 тис. га. Найбільші площі якого під урожай 2017 року відведено в ТОВ «Дукра Агро» та ФГ «Хорста».

       Проводиться посів сої, якої посіяно на площі 8,4 тис. га (73,7% до прогнозу).

       Станом на 15 травня 2017 року захист сільськогосподарських культур проведено на площі 49,2 тис. га, в тому числі інсектицидами оброблено 11,6 тис. га, гербіцидами – 25,8 тис. га, фунгіцидами – 11,8 тис. га.

       Посівна кампанія під урожай 2017 року триває.