• Сільське господарство

    Полезные статьи по отделке и ремонту квартир blitz-remont.ru и о том как постороить дом своими руками,
    источник: bv-ryazan.ru.А всё самое интересное вы найдёте на megadl.ru.

     
     

    Перелік діючих фермерських господарств в Уманському районі станом на 01.01.2017 року    
    № п/п Назва господарства Назва населенного пункту ПІБ керівника    
     
    1 ФГ"Грейн" с. Антонівка Чабан Тетяна Миколаївна    
    2 ФГ "ЮГ-АГРОСТРІМ" с.Антонівка Коротков Юрій Григорович     
    3 ФГ"Дем"ян" с. Антонівка Чабан Ярослав Валентинович    
    4 ФГ"Поляна лісова" с. Аполянка Войтко Василь Євгенович    
    5 ФГ"Воля" с. Бабанка Бабенко Василь Петрович    
    6 ФГ "Степ" с. Бабанка  Атаманюк Михайло Іванович    
    7 ФГ"Васильок" с. Бабанка Гончарук Тетяна Арсенівна    
    8 ФГ"Обрій" с. Бабанка  Бабій Віктор Дмитрович    
    9 ФГ"Глобус" с. Бабанка Осауленко Володимир Михайлович    
    10 ФГ"Промінь" с. Бабанка  Проценко Леонід Анатолійович    
    11 ФГ"Джерело" с. Берестівець Слонь Павло Іванович    
    12 ФГ "Лан+" с. Берестівець Сарніцький Петро Васильович    
    13 ФГ "Новосельського" с. Берестівець Новосельський Іван Ілліч    
    14 ФГ"Бересток" с. Берестівець  Чекаленко Раїса Іванівна chekal_vas@mail.ru  
    15 ФГ "Бересвіт" с. Берестівець Чекаленко Олександр Васильович    
    16 ФГ"Струмок" с. Городецьке Гнатюк Сергій Валентинович    
    17 ФГ "Валентина" с. Городниця Коріняк Валентина Максимівна    
    18 ФГ "Шилюк В. П." с. Городниця Шилюк Віктор Павлови    
    19 ФГ"Степове" с. Гродзево Леонов Микола Андрійович    
    20 ФГ "Троянда Громів" с.Громи Шаповал Петро Васильович    
    21 ФГ "Антарес-Еко" с. Громи Мамчур Євгеній Олексадрович    
    22 ФГ"Люта- 7" с. Доброводи Зозуля Анатолій Вікторович    
    23 ФГ"Крим"яне" с. Доброводи Любченко Андрій Іванович    
    24 ФГ"Зозуля" с. Доброводи Зозуля Сергій Миколайович zozulja@mail.ru  
    25 ФГ "Світ Лана-ОЛВС" с. Доброводи Приходько Олександр Петрович    
    26 ФГ "Мир" с. Дубова   Матерянський Анатолій Миколайович tov_dubova@ukr.net  
    27 ФГ "Дубок" с. Затишок Задоянова Любов Іванівна    
    28 ФГ "Мельник О.І. -2014" с. Затишок Мельник Володимир Іванович    
    29 ФГ"Поляков" с. Колодисте Поляков Ігор Олексадрович    
    30 ФГ"Земляни" с. К. Слобідка Михайловин Віктор Лівонович    
    31 Ніко 2 с. В. Слобода Поплавський Микола Вікторович    
    32 ФГ"Мередіан-К" с. Коржовий Кут Гресько Сергій Анатолійович kotsyubenko78@mail.ru  
    33 ФГ"Оберіг" с. Косенівка Яровенко Галина Петрівна oberig02@ukr.net  
    34 ФГ "С.П.Ш.Жива" с.Косенівка Шевчук Сергій Петрович    
    35 ФГ "Віват 2014" с. Косенівка Гергель Валентин Григорович    
    36 ФГ"Троянда" с. Кочержинці Кузьменко Людмила Петрівна    
    37 ФГ "Краснопілка КПВ" с. Краснопілка Карачун Петро Володимирович agrariyk@ukr.net  
    38 ФГ"Золота нива" с. Краснопілка Каричковський Василь Дмитрович    
    39 ФГ "Урожай" с.Кочубіївка Заграничний Андрій Васильович    
    40 ФГ"Центр" с. Краснопілка Войченко Катерина Миколаївна    
    41 ФГ "Нове  життя ЛВТ" с.Ладижинка Ісько Ігор Володимирович    
    42 ФГ "Цирта і К.О." с. Оксанино Цирта Вікторія Юріївна    
    43 ФГ"Халахур і К" с. Оксанино Халахур Олег Віталійович    
    44 ФГ"Панченкове" с. Паланка Панченко Сергій Леонідович fg_panchenkove@mail.ru  
    45 ФГ"Тетяна" с. Паланка Гринь Володимир Юрійович demetpa@ukr.net   
    46 ФГ "УТК-Агро" с. Паланка Гордій Микола Васильович    
    47 ФГ"Золотий колос" с. Піківець Бродацький Олександ Іванович    
    48 ФГ "Коваль О. І.  с. Піківець Коваль Олексій Іванович agrohim@um.ck.ua  
    49 ФГ "Калюст" с. Полянецьке Коломієць Людмила Казимирівна    
    50 ФГ "Полянсад" с. Полянецьке Усик Сергій Олексійович poltov@ukr.net  
    51 ФГ"Агролюкс" с. Посухівка Подлєсний Ігор Володимирович    
    52 ФГ"Росинка" с. Пугачівка Поліщук Зофія Омельянівна syayvo_vtf@mail.ru  
    53 ФГ"Зустріч" с. Пугачівка Жвавий Петро Миколайович    
    54 ФГ"Роса" с. Рижавка Подолян Микола Іванович    
    55 ФГ"Зміна" с. Рижавка Свірський Григорій Миколайович    
    56 ФГ "Рижавка-Агро" с. Рижавка Платмір Грогорій Валерійович    
    57 ФГ"Світанок" с. Рогова Литвинюк Валерій Петрович oksanaparfenyuk@mail.ru   
    58 ФГ"Юлія" с. Родниківка Майборода Павло Миколайович    
    59 ФГ "САМПО" с. Родниківка Кравець Юрій Онисимович    
    60 ФГ"Красива земля" с. Родниківка   Войченко Катерина Миколаївна rodnikovka@meta.ua  
    61 ФГ"Сінарка" с. Свинарка Бистранівський Василь Гордійович    
    62 ФГ"Колос НПП" с. Ст. Бабани Галюк Іван Борисович oasup@fermmash.com  
    63 ФГ "Плоба" с. Степківка Кравчук Петро Артемович ploba@ukr.net  
    64 ФГ"Бджілка" с. Сушківка Перебитюк Анатолій Іванович    
    65 ФГ"Мрія" с. Сушківка Венжега Ігор Георгійович mriyafg@gmail.com  
    66 ФГ "Династія СМ" с.Собківка Богуславський Михайло Сергійович    
    67 ФГ "Конкор" с. Сушківка Доценко Петро Володимирович    
    68 ФГ"Правобережне" с. Танське  Ковтун Олексій Іванович    
    69 ФГ"Калиновий гай" с. Танське  Андрійчук Олег Іванович    
    70 ФГ"Калина" с. Текуча Скакун Наталія Миколаївна    
    71 ФГ "КМС_АГРО" с. Текуча Колісник Михайло Станіславович kolosok@bira.ck.ua   
    72 ФГ"Імпульс" с. Томашівка Пастушенко Олександр Васильович farm_impuls@ukr.net  
    73 ФГ"Україна" с. Томашівка Янішевський Анатолій Миколайович    
    74 ФГ"Хорста" с. Черповоди Хорохонько Станіслав Васильович horsta@ukr.net  
    75 ФГ"Сага-К" с. Черповоди Корінна Валентина Петрівна    
    76 ФГ"Кравчукове" с. Шарин Кравчук Ганна Михайлівна fg_kravchukove@ukr.net  
    77 ФГ "Романенкове" с. Юрківка Романенко Валерій Іванович    
    78 ФГ"Оллвід" с. Ятранівка Семенда Віталій Дмитрович doncri@mail.ru  
    79 ФГ"Гарт" с. Ятранівка Бурлаченко Володимир Валерійович    
    80 ФГ "Агроцентр Січ" с. Ятранівка Степовик Руслан Миколайович    
    81 ФГ "Світлий Шлях АТС" с. Ятранівка Бовкун Артем Петрович    
             
     









     

    Список сільськогосподарських підприємств Уманського району станом на 01.01.2017 року

     

     

    Назва господарства

    Село

    Прізвище, ім’я по батькові керівника

    контактні телефони

    та електронні адреси

    господарства

    1

    ТОВ АФ "Ліга"

    Антонівка

    Кисіль Анатолій Іванович

    932-35

    umanpivo@meta.ua

    2

    ТОВ Аф "Легедзено"

    Доброводи

    3

    ДП АФ «Байс- Агро»

    Бабанка

    4

    ТОВ "Прометей"

    Аполянка

    Мальченко Володимир Петрович

    925-35.43

    prometey.ap@i.ua

    5

    ТОВ "Берестівець"

    Берестівець

    Чекаленко Василь Іванович

    4-99-77

    chekal_vas@mail.ru

    6

    ДП "Умань-Агро"

    Гереженівка

    Кривошея Олександр Вікторович

    ф.96610, 966-22

    Ivanna.vakhmyakova@genero-groun.com

    7

    ТОВ "Новий Світ-Агро"

    Городниця

    Шилюк Віктор Павлович

    3-99-37ф

    tovnovujsvit-agro@ukr.net

    9

    Уманська філія ПрАТ "Райз-Максимко"

    Рижавка

    Кухарчук Сергій Вікторович

    ф.937-31, 2-35-25 Belinskat@rise.ua

    10

    ТОВ АФ «ТЕРА 2014»

    Рижавка

    Харишук Андрій Володимирович

    067-4708662

    11

    ПП "Дмитрушки"

    Дмитрушки

    Рубаненко Василь Анатолійович

    ppdmitrushki@mail.ru

    12

    ТОВ "Дубова"

    Дубова

    Матерянський Анатолій Миколайович

    926-36 tov_dubova@ukr.net

    13

    ПП "Орієнтир Агро Б"

    Іванівка

    Бойко Богдан Васильович

    (4-2832) ф.92210 orientir-agro-b@meta.ua

    14

    ТОВ «Аграрій СВ ПП»

    Краснопілка

    Карачун Петро Володимирович

    ф.992-24 agrariyk@ukr.net

    15

    ТОВ "Агровіт"

    Бабанка

    Бахчеван Микола Олександрович

    ф. 953-73 ooo_agrovit@ukr.net

    16

    ПрАТ "Укрзерноімпекс"

    Ладиженка

    Подвальнікова Оксана Андріївна

    ф.972-44 ukrzernoimpeks@mail.ru

    19

    ТОВ ім. Черняховського

    Оксанино

    Коновалов Юрій Валентинович

    4-26-48 oksanina@bigmir.net

    20

    ТОВ "Дружба"

    Острівець

    Пахолюк Борис Григорович

    oksanaparfenyuk@mail.ru

    21

    ТОВ "Полянецьке"

    Полянецьке

    Усик Сергій Олексійович

    ф.90007,8 poltov@ukr.net

    22

    ТОВ "Чорна Кам’янка"

    Ст.Бабани

    Кізяєв Ігор Олександрович

    j.legosha@kernel.ua

    23

    ТОВ «ДУКРА агро»

    Ст.Бабани

    Йоханн Венцль

    (04748) 3-33-03 dukraagro@ukr.net

    24

    ТОВ АФ "Текуча"

    Текуча

    Колісник Станіслав Андрійович

    967-35 ф. kolosok@bira.ck.ua

    25

    СВК "Черповоди"

    Черповоди

    Деренюк Юрій Миколайович

    svkcherpovody@gmail.com

    26

    ТОВ "Агроплант"

    Юрківка

    Мордач Олександр Андрійович

    ф. 945-43 agroplant@mail.ru

    27

    ВТФ "Сяйво"

    Пугачівка

    Поліщук Олександр Володимирович

    syayvo_vtf@mail.ru

    28

    CТОВ "Степ- 2000"

    Степківка

    Корінний Леонід Андрійович

    4-6692 stovstep2000@gmail.com

    30

    ТОВ "Оксанино"

    Оксанино

    Трапезнікова Ірина Леонідівна

    4-26-48 oksanina@bigmir.net

    31

    ТОВ "Агрокомплекс-

    Вільшанка"

    Вільшанка

    Коцюбенко Василь Володимирович

    487-99 ф. 48699 ф.

    kotsyubenko78@mail.ru

    32

    ПрАТ «Уманське племпідприємство»

    Дмитрушки

    Мацаца Микола Миколайович

    392-84, 39334 umanplem@ukrpost.ua

    33

    ТОВ "Весна"

    К. Слобідка

    Кобець Любов Іванівна

    967-52 tov_vesna@ukr.net

    34

    ФГ АФ "Базис"

    Кочубіївка

    Осадчий Володимир Олексійович

    ф.4-0678 bazis-sekr@ukr.net

    35

    КСП "Родниківка"

    Родниківка

    Войченко Сергій Михайлович

    6-93-62 Podnikovka@meta.ua

    36

    ДП "Агрозапчастина"

    Кочержинці

    Янковенко Андрій Андрійович

    33007, ф.33122

    uman.agro@yandex.ua

    37

    ТОВ "Уманьхімагро"

    Піківець

    Коваль Олексій Іванович

    ф. 322-73agrohim@um.ck.ua

    38

    ПП "Рогова"

    Рогова

    Однокінний Дмитро Лукич

    rogovasr@ukr.net